Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megnéztük, megnézték...

Racce haverja kp-t mondott, 1.850-et, de vasárnap mondja, hogy igen e vagy sem...

Dargonk (OOOO) csere terén megy az agyalás, neki is tetszik nekem is, kérdés, hogy hogy tudunk megállapodni...

Nekem tetszett az OOOO, van egy két külső szépséghibája, de hát 11 éves...belül patent moci patent, quattro pöpec, váltó okés...

Műxik benne minden klíma stb..

A próba út nem volt felhőtlen, mert voltak gondok a Computerrel, Gyári ABT tuningos az autó, de 2 hóanpja megállt, és ki kellett cserélni a Computert. De nem tudom miért úgy csinálták, hogy a gyári comp került bele az ATB chippel, és S4 légtömegmérővel ami így nem jó (Ferkó mondta, és vágja ezeket...hozott is ki tech 1 szerűséget, csak Audihoz, és átnézett rajta mindent...)

Itt ki is derült, hogy a computer betilt 1 baros nyomás felett, azért volt a rángatás út közben...

A szériánál egyel nagyobb K04-es turbó van rajta, tehát jó alap bármire is...

moci nem folyik, nem olajoz, nem füstöl...

Szélvédő repedt, 26.000 HUF a javszerolása...csere...

Vannak kisebb huplik a kasztnin itt ott, de olyat nem találtam amivel ne lehetne együtt élni...

18 colos BBS kerekek...

A bőr nekem nagyon bejön benne...

Mit mondjak még???

Ha meg tudunk állapodni, akkor felőlem hacccóljon... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mit mondjak még???

Ha meg tudunk állapodni, akkor felőlem hacccóljon... :blush:

ha nem viszik el kpra akkor sztem nem rossz az a kocsi...főleg ha ilyet akarsz...

bár ami kurvára nem mellékes hogy az ódit akár még egy kereskedő is beszámolja neked ha arról van szó...az astrát meg nem :D

viszont az alaktérszárakon még mindig le vagyok döbbenve...ha tényleg annyi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.