Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Wébernek melyik csatornán van autós műsora? Ma ott forgattak a műhelyben.

Be akart ülni az EVO9-be amin dolgoztam éppen, de beültettem inkább egy hatosba,

hogy nekem erre nincs időm. :blush:

Egy kb másfél perces felkonfot vagy tízszer vettek fel, annyiszor elb@szta. :D

Link to comment
Megosztás:

Kemény vagy Csoki :blush:

Az volt a legkeményebb, amikor a nyitott motorháztető mellett megkérdezte, be lehet-e indítani, mert

jó lenne ha a felkonf alatt lenne szép EVO hang is. A poén az, hogy kb. fél méterre állt a láthatóan

teljesen hiányos motor mellett. :D Elég szétszórt gyerek ez a Wéber. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az volt a legkeményebb, amikor a nyitott motorháztető mellett megkérdezte, be lehet-e indítani, mert

jó lenne ha a felkonf alatt lenne szép EVO hang is. A poén az, hogy kb. fél méterre állt a láthatóan

teljesen hiányos motor mellett. :blush: Elég szétszórt gyerek ez a Wéber. :D

nem tudodm miböl gondoltad hogy ért is hozzá, csak azért mert müsort vezet vagy mert megprobálja kitalálni hogy a mennyit is tankoltak a forma1esekbe (jelzem ez még nem sikerült neki miota közvetit)

Link to comment
Megosztás:

Meg lehet, hogy kell majd két új sárvédő...attól függ a mostani milyen állapotban van... :blush:

Hátul cserés lesz az egyik(bal) már rohadozik... de lehet hogy akkor már egyszerre kéne vele együtt a jobbost is és ugyanúgy belőni mindkét oldalt hátul.

Elöl még semmi bajuk.

Link to comment
Megosztás:

nem tudodm miböl gondoltad hogy ért is hozzá, csak azért mert müsort vezet vagy mert megprobálja kitalálni hogy a mennyit is tankoltak a forma1esekbe (jelzem ez még nem sikerült neki miota közvetit)

Pályán azért csak betolta párszor elég előkelő helyen a Cliot :blush:

Az a blokk csak +1 hirdető miatt van egyáltalán :D

Link to comment
Megosztás:

Nyah, a végén még össze is futunk a Zengőék telepén. ;)

Amúgy ma elvitték a csővázast computer programozásra / tesztelésre. Sajnos én nem mehettem,

mert sok volt még a dolgom az N-es autón. :lol:

De ma már készen voltam vele, úgyhogy majd csak pár finomítást kell még csinálnom az Eger raliig. :blush:

hó végén meg leb@sznak, hogy nem haladsz a céges munkáddal :D

Link to comment
Megosztás:

Pályán azért csak betolta párszor elég előkelő helyen a Cliot :blush:

Az a blokk csak +1 hirdető miatt van egyáltalán :D

azért a cliokupában elég sok mulik azon kinek mennyi támogatója van, ö nyilatkozta hogy jobb a kopott gumi ezért ö minden futamra rak fel uj gumit,de elöbb legyalulnak belöle, másik csávo meg azt mondta örül ha egy idényre van 2 garnitura gumija. meg elég nagy szerelöcsapat áll mellette, illetve nagyon sokat tesztel.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor van ilyen infó is olyan is...

A Műanyaggal kapcsolatban asszem őket fogom megkérdezni -> http://82.131.181.197/web/spoiler/index.html, hallottam már róluk nem egy helyről és meggyőzőnek tűnnek. Majd ha személyesen is azok és lejön h tényleg komolyan értenek ehhez (ami szerintem így lehet) akkor bevállalom a üvegszálas műanyag sárvédőket. Azért még az sem utolsó szempont hogy mennyiért hajlandó felvarázsolni a kocsira.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.