Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A komolyabb cuccok, mint pl. Honda Accord, Toyota Camry/Avensis D-4D, Mitsu Lancer EVO, Mazda 6 MPI,Nissan mittoménmi........valahogy piszok értéktartó darabok........

Hirtelen milyen japánautó Fun lettél ;) :lol: :lol:

Az biztos hogy megbízhatóbb,sokkal kevésbé igényli a szervizelést viszont a régebbi modelek belül sokkal inger szegényebbek :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen milyen japánautó Fun lettél :lol: :lol: :lol:

Az biztos hogy megbízhatóbb,sokkal kevésbé igényli a szervizelést viszont a régebbi modelek belül sokkal inger szegényebbek :blush: :D

Hát......érdekes pálfordulat, az biztos.Én is csodálkozom magamon. ;)

Hogy ingerszegény????? :lol: :P :P Ez igaz......De pl. mikor éppen azon ügyeskedem, hogy ne essek ki az ülésből egy erősebb kanyarvétel közben..... ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát......érdekes pálfordulat, az biztos.Én is csodálkozom magamon. :blush:

Hogy ingerszegény????? ;) :lol: :lol: Ez igaz......De pl. mikor éppen azon ügyeskedem, hogy ne essek ki az ülésből egy erősebb kanyarvétel közben..... :lol: :lol: :P

Nekem 2 évig volt Coltom(97es)körbe volt törve kivülről egy szemét volt,de egyszer se hagyott cserben és semmi se romlott el benne soha.A futómű feszes elég jól viselkedik kanyarba.viszont egy dologban az opel elött volt az a műszerfal villágítás.Nagyon nem tudok megbékélni az opel sárgával :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2 évig volt Coltom(97es)körbe volt törve kivülről egy szemét volt,de egyszer se hagyott cserben és semmi se romlott el benne soha.A futómű feszes elég jól viselkedik kanyarba.viszont egy dologban az opel elött volt az a műszerfal villágítás.Nagyon nem tudok megbékélni az opel sárgával :blush:

Csináld meg fehér, extrafényes ledekre.Az eredeti izzók helyére kell beforrasztani a LEDeket.Én szerettem......

Amúgy ezt olvastátok már?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.