Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát.......

szerintem ha azért akarod eladni a turbó astrát, hogy egy nagy autót vegyél, ami kábé 6 sec alatt van százon mert a gyorsulás az fíling, akkor tartsd meg az astrát.

Az audi k drága lesz (majd nem a csergőbe meg hasonló helyekre kell max 1-2 tízezressel alkatrészért járni, hanem a Prielle Kornélia útra limit nélküli hitelkerettel bíró bankkártyával....), nagy mérete miatt az audi feelingje gyorsulás tekintetében sehol sem lesz az astrához képest, enni fog, sokat, ha normálisan közlekedsz vele, kib..ott sokat, ha nyomod. Ahogy a c20xe astra eszik 7 helyett 8.5-et, úgy az fog enni 13at alaphangon.

Megbízhatóbb lesz az audi? Miért lenne megbízhatóbb? Épp úgy egy bőven nem új autó lesz, mint a GSI volt, ugyanakkro ennek szervízelése sokkal drágább, így sokkal jobban elhanyagolta előző trágya gazdája.

Mellesleg nemrég vezettem S80-as volvót, kicsit jómódúbb ismerősömé, 270 lóerő, kényelmes, szép. És nagyon megy. Állítólag. Érezni semmit sem sikerült belőle, csak azt, hogy az óra felment 50ről 180ig, hogy végig sem gondoltam. De érzés 0.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.