Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

300e ahogy van...mindenestül... :D

Tényleg Tomi! BMW-knél még melyik moci jó??? :blush:

Mi az elképzelés? Diesel v. Benzin? Köbcenti?

Öregszem Pista :lol:

ezek a Zimmermann cuccok ennyire jók mint amennyibe kerülnek? ;)

Nem azért, hogy rontsam az üzletét de én olyan féktárcsát nem vennék ami fúrt. A lukak között egy idő után átreped.

Link to comment
Megosztás:

Ebben az évben már rájöttél erre egy párszor.Csak kiváncsi vagyok mennyire komoly :blush: ;) :lol:

remélem semennyire. :D bármit veszel ilyen kategóriában amit nézegetsz,hetente viheted lakatoshoz,mert ki fogod rúgdosni a tűzfalat,és akkor sem fog úgy menni.Szerintem ezt csak megbánni lehet,ilyenkor talán még könnyebb mondani,hogy nem,csak amikor beül az "akkor most megyek a evvoracsávó" és elmegy vele, véged lesz :mellow:Azt fogod várni,hogy mikor hozza már vissza :lol:

Link to comment
Megosztás:

97-től kb 2000-ig, a többi az már más kérdés...nincs olyan, hogy hú ez a tipus jó, vagy az a moci eltalált...vagy ezzel ki lehet menni a világból... :D

Te igazából egy összkerekes Calibrát keresel (csak nem mered magad bevallani). ;) :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mesélj inkább az utak ékkövéről...Mikor lesz már használható??? :blush:

Hát mivel az elmúlt 250 órából 200at munkával töltöttem, ezért remélem gyorsan. :D ;) :lol:

De most nagyon nincs pénz és még át is kéne iratni (most az az első).

Link to comment
Megosztás:

Nekem még mindig az a véleményem,hogy ha olyan autót szeretnél ami nagyon megy akkor kár eladnod a gsi-t.

Itt már tényleg elég durva kompromisszum kell. :blush:

Jól végig kell gondoloni szeritnem hogy tényleg megéri-e egy nagy batár cirkáló. Lehet ám arra is költeni és cserébe nem is fog menni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.