Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

'hálistennek' nem emlékszem pontosan de nekem asszem abblen rücklichtet írt ,de lehet csak abb. rück.

vagy valami röviditést....

de a rück az hátrafele nem?

szal mégiscsak hátulrol jön a kaka... :blush:

Az abblendl. rövidítés szerintem abblendlicht-et takar és az tompított fényt jelent.

A rücklight lehet rendszámtábla világítás.

Link to comment
Megosztás:

Az abblendl. rövidítés szerintem abblendlicht-et takar és az tompított fényt jelent.

A rücklight lehet rendszámtábla világítás.

Rendszámtábla világítás lesz!!!

nekem is pont azt irta ki két hete... 3napba telt rájönöm h mi az!

A rück az hátsó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sz@rakodnak a hidrotőkék a mociban. Van-e valakinek tapasztalata, hogy pucolással (féktisztító v. egyéb szer) meg lehet-e menteni azokat, szét lehet-e bontani a jobb tisztítási hatás érdekében?

Most lett olaj cserélve (Castrol Formula RS 10w-60, előtte Protec motoröblítővel át lett mosatva!

Ja, a moci x18xe

Egyébként melegen elhallgatnak tőkék, az olaj nyomás hidegen sz.tem túl soká épül föl (az ellenőrző lámpa kb. 15-20 mp múlva alszik ki!

Véleményetek szerint a szivattyúval is lehet probléma?

Link to comment
Megosztás:

ezt mintha ha már megtárgyaltuk volna ... :blush:

Sziasztok!

Sz@rakodnak a hidrotőkék a mociban. Van-e valakinek tapasztalata, hogy pucolással (féktisztító v. egyéb szer) meg lehet-e menteni azokat, szét lehet-e bontani a jobb tisztítási hatás érdekében?

Most lett olaj cserélve (Castrol Formula RS 10w-60, előtte Protec motoröblítővel át lett mosatva!

Ja, a moci x18xe

Egyébként melegen elhallgatnak tőkék, az olaj nyomás hidegen sz.tem túl soká épül föl (az ellenőrző lámpa kb. 15-20 mp múlva alszik ki!

Véleményetek szerint a szivattyúval is lehet probléma?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként melegen elhallgatnak tőkék, az olaj nyomás hidegen sz.tem túl soká épül föl (az ellenőrző lámpa kb. 15-20 mp múlva alszik ki!

Véleményetek szerint a szivattyúval is lehet probléma?

Kell mérni egy olajnyomást, és kiderül.

Egyébként a Castrol RS-t már több úton is hamisítják, csak az eredeti német címkéset javaslom megvenni.

(amin nincs magyar felirat)

Link to comment
Megosztás:

Ma István szétkapta a Caravant...szépen le lett könnyítve, erről csináltunk jó sok képet, de holnap élőben is meg lehet lesni... :blush:

Addig én főzőcskéztem bográcsban, aztán kaja után a kezembe akadt egy doboz spray és elfogott az alkotói vágy... :D ;) :lol:

http://img3.tar.hu/atommano/img/28850952.jpg

Na persze! De azt már én írtam oda, hogy by Anti mert nem merted válalni. :lol: A csajok is, hogy mondták ne ne ne.

Hát ha fizeted mellé a jogdíjat.... még akár jó napom is lehet... :lol: :lol:

Ha így lesz, kérek belölle százalékot felbújtásért! :P

Link to comment
Megosztás:

ez tényleg soknak tunik....nekem is csattog (bár olajcsere ota mintha csöndesebb lenne, legalábbis az az undorító fém a fémen csattog hang eltunt) de a lámpa jön, megy, kialszik

régi mocimnál hideg indításnál 8 percig csattogtak, mégis ment elég jól bár zavart az tény, mostaninál eszükbe sem jutna megszólalni.........még :blush:

ittál? :D

minek? havat lapátolni hátha bemehetunk ingyen? ;)

vaniliás puding

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.