Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Sz@rakodnak a hidrotőkék a mociban. Van-e valakinek tapasztalata, hogy pucolással (féktisztító v. egyéb szer) meg lehet-e menteni azokat, szét lehet-e bontani a jobb tisztítási hatás érdekében?

Most lett olaj cserélve (Castrol Formula RS 10w-60, előtte Protec motoröblítővel át lett mosatva!

Ja, a moci x18xe

Előre is köszi a segítséget!

Nemtudom nekem annak idején pont a castrol rs-től kezdtek zenélni a hidrotőkék. :blush:

Aztán utánna a metabond 10w-40-től meg most a mobil 5w-40 synt-s-től megsem nyikkannak.

Úgyhogy ennyit a legjobbat akarom a mocinak dologról.Mert én így voltam vele.

Nem hiszem hogy túl sok mindent lehetne kezdeni vele,de majd hátha valaki többet mond. :D

Link to comment
Megosztás:

meg tudná valaki mondani h EZ így mennyit érhet ?

Szerintem Gelko többet ér mint 150.

Én eladtam már egy pár garnitúra kereket,most legutóbb egy ugyanilyen 8x17es et35-ös 5*110es O.Z titant a haverom b vecijéről.A gumik kb 80%-osak voltak rajta.(bridgestone)

Az ment el annyiért de többért is elvitték volna csak volt rajta egy kisebb sérülés.

Szóval 200ért lehet nem viszik el de 150meg karcsú érte.Szerintem :blush:

Ja és írtak annyian mint az állat.Duen-en hirdettem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sz@rakodnak a hidrotőkék a mociban. Van-e valakinek tapasztalata, hogy pucolással (féktisztító v. egyéb szer) meg lehet-e menteni azokat, szét lehet-e bontani a jobb tisztítási hatás érdekében?

Most lett olaj cserélve (Castrol Formula RS 10w-60, előtte Protec motoröblítővel át lett mosatva!

Ja, a moci x18xe

Előre is köszi a segítséget!

Szerintem csere.....

Más:

GSI-ben lassan első gátlókat cserélnék és van valakinek vmi 5let ,hogy milyet tegyek bele? :blush: Most sachs van benne de nagyon puha és picit keményebb úttarttást szeretnék mert nagyobb tempónál eléggé hajózós effektus van ami felettébb idegesítő. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A lökhárítóm kész lett, kivágva ködlámpák eltüntetve, javítás. A gátlók felkeményítve kó keményre, csak sajnos elől néha koppan, meg szétrázza a belem meg a kocsit rossz úton, de kanyarba odab@sz rendesen. Pályán is pattog mint a bolha :blush:

Elvittem futóműveshez, majd beállította, elől 1,5 cm széttartás :D ;) , hátul pedig hézagolni kellett mindkét tengelycsonkot mert ott is széttartott az egyik. A kérdésem az lenne, hogy hátul mi mehet el a híd vagy a tengelycsonk hajlik el?

A gsi ill. a normál gólyaláb külömbözik, mert a gátlós azt mondta, hogy valószínű hosszú a gólyaláb.

Link to comment
Megosztás:

Haveromnak is ugyanez a baja a 3-s GTi golf-on. Az a bazinagy U profil így elbír hajolni?

Meg bír az hajolni, ha valahol megakadsz a kerékkel.

Nekem eddig szerencsére nem volt vele gondom, de most át fogom alakítani a hátsó hidat és ki tudja, hogy utána hogy fognak állni a kerekek... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.