Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy megy a tiedhez képest?

Érzésre szerintem az enyém még jobb, de könnyebb is vagy 50 kilóval. :D

Érezhetöen több van a motorban, csak most AC problémái vannak, ha az megoldódik, akkor szerintem hasonló lesz, mint az enyém.

De pontosabbat elöször vagy hivatalos mérés, vagy idö után lehet mondani.

Ami biztos, hogy gyorsabb tölem. :blush:

Nekem még nem sikerült 230-nál gyorsabban mennem vele, Feri ment már gyorsabban is, ez köszönhetö a Kadett vátónak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Érzésre szerintem az enyém még jobb, de könnyebb is vagy 50 kilóval. :lol:

Érezhetöen több van a motorban, csak most AC problémái vannak, ha az megoldódik, akkor szerintem hasonló lesz, mint az enyém.

De pontosabbat elöször vagy hivatalos mérés, vagy idö után lehet mondani.

Ami biztos, hogy gyorsabb tölem. :lol:

Nekem még nem sikerült 230-nál gyorsabban mennem vele, Feri ment már gyorsabban is, ez köszönhetö a Kadett vátónak. :lol:

Mondjuk nem biztos, hogy nagyon zavarna hogy "csak" 230al megy a corsám ;) :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én biztos nem adnám el.A BBS elég jó felni,nem fogsz tudni helyette hasonló minőségű felnit venni.Itt 69980/db az ára,de újAzt nem tudom mennyiért lehetne eladni :blush:

az a baj h ebben az összeállításban abszolult nem komfortos az autó mert szar úton ráz és a hullámok miatt meg nem lehet egyenesen menni vele....az omegában meg a lényeg h kényelmes legyen és anyám ne szenvedjen azzal h az úton tartsa a kocsit...csütörtökön mentem vele Félegyháza és Tiszaug között és majd beszartam akkorát dobott oldalra a kocsin az út előzés közben :lol:

ilyen jó felnink nem volt még de nem is lesz :lol:

az új árát én is néztem a gumik darabja is 40 felett van :D

200at megér nem ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj,hogy hiába jó felni,de nem egy mutatós darabb :D

sztem az ;) :lol: nem is kicsit

inkább az a baj h megveszi az ember a "márkátlan" felnit ugyanennyiért mint egy használt de márkásat....

ahogy nézegetem az árakat lehet h 150 körül lesz belőve..... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sz@rakodnak a hidrotőkék a mociban. Van-e valakinek tapasztalata, hogy pucolással (féktisztító v. egyéb szer) meg lehet-e menteni azokat, szét lehet-e bontani a jobb tisztítási hatás érdekében?

Most lett olaj cserélve (Castrol Formula RS 10w-60, előtte Protec motoröblítővel át lett mosatva!

Ja, a moci x18xe

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.