Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom, macera, de rakj fel Ethereal-t, és csinálj egy capture-t a hálókártyádról, mi történik, miközben szörfölsz....

huhuuuu ne küld be szegény gyereket az erdő legmélyére mert nem fog tudni mit kezdeni a rengeteg infóval, és lehet, hogy félreértelmezi és megvezeti magát...viszont a hálókábelcsere jó gondolat

Link to comment
Megosztás:

nekem már nem macera semmi, illetve minden :blush: csak ott a bibi hogy nemtudom mi az az Etherreal-capture-checksum-RX-TX- :D

Azért köszönöm a segítő kezeket!

Johnny !

Kira az avatarod :lol:

meg carstylingon a háttered ;)

Tudom, macera, de rakj fel Ethereal-t, és csinálj egy capture-t a hálókártyádról, mi történik, miközben szörfölsz....

Lehet, hogy érdekes dolgokat fogsz tapasztalni. Ha úgy látod, sok a checksum hibás csomag, lehet, hogy érdemes megnézni a patch kábelt a router és a géped között. Ha az RX vagy TX érpár valamelyike repedt, az csinálhat érdekes dolgokat. Letöltésnél talán nem annyira veszed észre, mert az egyes IP csomagok nagyobbak, tehát fajlagosan több adat jön, még ha hibás is némelyik packet. De szörfölésnél sok kis packet jön-megy, lehet, hogy azért akadozik....

A francba, tudom, hogy kilóg a lóláb ezzel a magyarázattal is, de már nincs több ötletem.

Link to comment
Megosztás:

Johnny !

Kira az avatarod :lol:

meg carstylingon a háttered :lol:

Csak a puffin! :blush:

Egyébként nekem az az etalon!Ha végre lesz zsé befejezni a futómű tuningomat,akkor kb ott fogok járni!Legalábbis külsőre!Lóerőben majd akkor lesz növekedés,ha sikerül egy TD Isuzut bedobni!Akkor reszkethetnek a GSi huszárok! :D Jövök a kormoló traktorral és végük! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja az egy szép darab volt :lol: bár nem kímélte a gazdája aki mellesleg azóta már gsi tulaj :lol:

Lóerőben nem vészes annyira mert az az astra 14SE :lol:

Csak a puffin! :blush:

Egyébként nekem az az etalon!Ha végre lesz zsé befejezni a futómű tuningomat,akkor kb ott fogok járni!Legalábbis külsőre!Lóerőben majd akkor lesz növekedés,ha sikerül egy TD Isuzut bedobni!Akkor reszkethetnek a GSi huszárok! :D Jövök a kormoló traktorral és végük! ;)

Link to comment
Megosztás:

váci út ,péntek este ,Fiat Bravo

Mobillal készült képek, video így a minőségért sorry. Váci út - Testo - városból kifelé menő sáv (tesco parkolójából kivezető út) Fiat Bravo : 1.4 vagy 1.6 - dobfék - széria futómű - 20-25 körüli srác, verseny ,sacc. 140-150km/h ,oszlop ----- Majd rá pár percre-> Váci út tulodal (ugyan ott csak befele vezető sáv): 3 autó ütközött : régi fiesta ,renault 5 ,VW golf........ Rönyóst úgy szedték ki a tüzoltók(golf belerohant a rönyóba, rönyó a fordba)........ Fiat Bravo-s ember.......meghalt. :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.