Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nyári kéne... de lassan kifogyok az ötletekből, hogy honnan szerezzünk ennyiért. :blush:

ha más nem, marad az amit ő talált... de acélfelniért én meg annyit nem adnék, amennyit tőle kérnének.

Mer' sose figyeltek - nekem volt múlt héten, szerelve, alufelni (RH, opeles központosítóval) + gumi (Dunlop 80-90%) - összesen 52-t kértem volna érte. Igaz, a felni nem a legszebb, de kb. 20-ból renoválható gyári állapotra. (új festés). Az összesen 72. Még maradt is volna pénz.

Csak hát közben a gumi már elkelt. A felnit meg, mivel nincs tolongás, lehet, hogy megcsináltatom téli keréknek.... Hát ez van.

Link to comment
Megosztás:

Mer' sose figyeltek - nekem volt múlt héten, szerelve, alufelni (RH, opeles központosítóval) + gumi (Dunlop 80-90%) - összesen 52-t kértem volna érte. Igaz, a felni nem a legszebb, de kb. 20-ból renoválható gyári állapotra. (új festés). Az összesen 72. Még maradt is volna pénz.

Csak hát közben a gumi már elkelt. A felnit meg, mivel nincs tolongás, lehet, hogy megcsináltatom téli keréknek.... Hát ez van.

én figyeltem, csak későn szólt a srác, hogy kéne... addigra meg már láttam, hogy elkelt... :blush:

Link to comment
Megosztás:

nyári kéne... de lassan kifogyok az ötletekből, hogy honnan szerezzünk ennyiért. :blush:

ha más nem, marad az amit ő talált... de acélfelniért én meg annyit nem adnék, amennyit tőle kérnének.

nekem a carstylingról sikeredett anno 40 ért venni 400kmet futott Goodyear F1et. szerintem érdemes kivárni :D

ja meg van még a gumik.com elég olcsó az is

Link to comment
Megosztás:

Tom! Vígasztaljon, hogy volt kinnt este egy túrós Cali 4X4, állítólag 260 paci, és legjobbat 15.1-et ment... :D

Neked mikor derül ki, hogy most akkor mi a szösz van???? :blush:

Szerintem 15.1-et 204 pacival kéne mennie, ha minden klappol.

Jövő hét hétfőn fogad ELVILEG a Patyi, hogy kiderítsük, hogy mi lehet a zúgás.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nekem is csinálta nem sokkal légtömegmérő csere után. Nekem egyszerű kontakt hiba volt ott ahol a rádugod a csatit a légtömegmérőre.

Kipucoltam az apa-anya részt is és befújtam WD40el. Ezt követően megszűnt ez a hiba és azóta sem jött elő.

Nézd meg a hasonló csatikat is aminek köze lehet hozzá és tisztítsd ki.

Nekem ennyi tapasztlatom van ezzel kapcsolatban. Hátha segít.

Köszi Chaba!

Remélem nem kell légtömegmérőt cserélnem hamarosan.Gondolom nem annyira olcsó mulatság.

Én is lehúztam visszadugtam de a befújás elmaradt.Ha hazaértem pótolom.

Thx még1x!

Link to comment
Megosztás:

Köszi Chaba!

Remélem nem kell légtömegmérőt cserélnem hamarosan.Gondolom nem annyira olcsó mulatság.

Én is lehúztam visszadugtam de a befújás elmaradt.Ha hazaértem pótolom.

Thx még1x!

Szívesen!

A csere bizony nem olcsó... már ha újat akarsz bele tenni.

100e-es tétel és nincs utángyártott csak egy féle BOSCH.

Remélem megoldódik a tisztítgatással.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 15.1-et 204 pacival kéne mennie, ha minden klappol.

Jövő hét hétfőn fogad ELVILEG a Patyi, hogy kiderítsük, hogy mi lehet a zúgás.

remélem olcson orvosolható lesz a problema, bár ha jol hallottam maga a kuplung 80e, de a válto meg 120 :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az is lehet, hogy csak a kuplungtárcsa esett szét, és ha a szerkezet még jó, akkor lehet külön is

olcsóbban cserélni. Vagy a kinyomócsapágy, nyelestengelycsapágy... ezek mind "olcsó" mókák. :D

ugylatom Futo ur nincs tisztában az F28 as valtoval :blush:

semmi azaz semmi nem kaphato hozza

nyelestengely csapágy sem !!!!

only szinmering 1-2 csavar azt annyi ... ami belül van az nem kaphato ...

Link to comment
Megosztás:

És máshol sem? Pl SKF-eseknél vagy itt a budaörsi csapágyboltban próbáltad már? Méret alapján

eddig bármit megkaptam náluk, még a külső szíjfeszítőhöz is olcsón, amire mindenki megesküdött, hogy

csak a szíjfeszítő mechanikával együtt kapható jó drágán. :blush:

Link to comment
Megosztás:

És máshol sem? Pl SKF-eseknél vagy itt a budaörsi csapágyboltban próbáltad már? Méret alapján

eddig bármit megkaptam náluk, még a külső szíjfeszítőhöz is olcsón, amire mindenki megesküdött, hogy

csak a szíjfeszítő mechanikával együtt kapható jó drágán. :blush:

hidd el mar végig telefonaltam a csapagyboltokat .. söt magával a FAG el is beszéltem

mivel ebben a valtoban fag csapágyak vannak ... fag tipusszámmal

a csapagy létezik de nem rendelhetö ... csak a getragnak készül .. rendelési száma sincs

Link to comment
Megosztás:

tutira van neki, mert a multkor lurdynál kérdezte valaki, hogy van e eladó de nemet mondtott, mert szerinte furcsa hangokat ad ki az ővé és lehet már nem huzza sokáig :D

kiváncsi vagyok, hogy holnapra összerakja e a váltót vagy megint a zöldségessel jön ki ;)

Jaja nem bírta tovább.

Holnapra nem hiszem hogy kész mert nem érek rá megcsinálni,majd péntekre. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én anno amikor az Azeveket vettem, ez volt a másik amin filóztam... :blush:

Szerintem nem kérdés a kérdés... :D

Demóra várok h vegye meg, egyébként ha találnék gyári lököst akkor nem adnám el a felnit, ne is kérdezzétek mért szerintem nem passzol minden mindenhez........

jah most egy Mattig lökös van kilátásban:mattig

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.