Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi történt? :blush:

-1 váltó.. az az óóóóriási nyomaték!! :lol:

De az exsönről én is lemaradtam.. én még a 10es kezdésről tudtam... volt meglepi amikor a kötelet láttam ;) :D

És hogy egyesek mit meg nem tesznek a jó képek érdekében.. :lol:

28820897.jpg Katt a képre

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta, hogy van neki felesleges váltója... ;) , még jó, hogy két hete nem vettem meg tőle, mert lenne most trouble...

Tom! Vígasztaljon, hogy volt kinnt este egy túrós Cali 4X4, állítólag 260 paci, és legjobbat 15.1-et ment... :lol:

Neked mikor derül ki, hogy most akkor mi a szösz van???? :D

Voszi!

Ha nincs diagramm, akkor a többi időadatot sem menti el? Tehát 0-100, meg 201, meg 60 láb??? Azért azokra kivi lennék... :blush:

Link to comment
Megosztás:

hú ez gáz, bár sztem tonnaszámra figyelnek Dinynél a váltók, legalábbis egy-kettő akad, bár ez nagyon rosszkor jött neki sztem,pont készülne a kadett és ááááááááá.......

tutira van neki, mert a multkor lurdynál kérdezte valaki, hogy van e eladó de nemet mondtott, mert szerinte furcsa hangokat ad ki az ővé és lehet már nem huzza sokáig :blush:

kiváncsi vagyok, hogy holnapra összerakja e a váltót vagy megint a zöldségessel jön ki :D

Link to comment
Megosztás:

Na megint egy hibakód! :blush:

73as.Légtömegmérő fesz.kicsi. :D Kb.egy másodpercre villant ki a mocilámpa és el is aludt utánna.

Miután hazaértem megnéztem hogy tárolta e.Hát tárolta de semmi jelét nem veszem észre hogy kínja lenne.

Tipp vkinek?

Ezt nekem is csinálta nem sokkal légtömegmérő csere után. Nekem egyszerű kontakt hiba volt ott ahol a rádugod a csatit a légtömegmérőre.

Kipucoltam az apa-anya részt is és befújtam WD40el. Ezt követően megszűnt ez a hiba és azóta sem jött elő.

Nézd meg a hasonló csatikat is aminek köze lehet hozzá és tisztítsd ki.

Nekem ennyi tapasztlatom van ezzel kapcsolatban. Hátha segít.

Link to comment
Megosztás:

Pont én is most láttam valahol a neten ilyen cabriót ugyanilyen üléssel!

Nem tudom hogy gyárilag volt e ilyen 'edisön' gsi -ben vagy tényleg átpakolta valaki.

De hálistennek ez az egy ami jó még az autóban :blush:

Lacee! Ma rájöttem, honnan lehetnek a szép bőrös üléseid! Astra cabrióba készültek gyárilag! Onnan szerelhették át.
Link to comment
Megosztás:

Pont én is most láttam valahol a neten ilyen cabriót ugyanilyen üléssel!

Nem tudom hogy gyárilag volt e ilyen 'edisön' gsi -ben vagy tényleg átpakolta valaki.

De hálistennek ez az egy ami jó még az autóban :blush:

Opciósan rendelhető volt a bőr...de baromi ritka...Cabrióban több volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.