Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen nekem is ez a gond felpróbáltam hétvégén a schmidteket a kadettra és beleér a rugóba.Mondjuk Subi ezt úgy oldotta meg hogy kihagyta a rugót. :blush:

Jaa, te a nyereg rugóira gondolsz.

Nekem a gólyaláb rugóiba ért bele, mert az állíthatónál lejjebb van az alsó tányér.

Pének is beleér a nyeregé a Schmidtel. :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj Tom, hogy ez a srác pont a driftre ment rá és nem az időre. Futó úr ezért tudná lenyomni ha..... :blush: :D

Mindentől függetlenül űber gyerek ez az e30 driver már régebről is van videóm tölle sőt versenyzett a Hockenheim ben rendezett drift versenyen is ahol voltak magyarok szép számmal.

Link to comment
Megosztás:

Hmm... mintha kicsit kihalt lenne a fórum. Vagy csak nekem tünik így? :blush:

Voltam méhtelepen. Pasikám jópofizott, hogy hoztam a kocsit leadni? Szivesen beveszi! :lol: :D ;)

Nah, ez ugyan nem olyan digi mint amit itt többiek mutiztak, de 1160kg-ot mértünk nélkülem.

Coupe, te mérettél? neked mennyi volt?

Link to comment
Megosztás:

neki valami 1220 jött ki, nem?

ha te 1160 vagy klimával akkor én is hozom a gyári súlyom :blush:

Forgalmimban 1115kg van írva. Szal akár még korrekt is az érték.. 3/4tank, pár szerszám..

ehez jön az én 70-72kg-om. Szal ha csak én vok benne, akkor olyan 1230 kg a startsúlyunk :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.