Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

egy felnit 5 mm-en kell hogy fogja egy csavar(monjuk ez a minimum de jóval tovább ért nekem is) az teljesen mind1 hogy milyen szinű márkájú stb...stb.....

Mért ha gyárival nem rázott, nem lazult ki, akkor neked is gyárival mért lazulna ki vagy hogy is van ez??????

Ezt már én nem értem de biztos.......... :blush: :D ;)

Ha elolvasod az RH hivatalos specifikációt (RH oldalán a TÜV papírok letölthetőek), akkor látni fogod, hogy az az 5mm bizony inkább 10mm. A TÜV jelentésben pontosan le van írva, hogy hány menetnek kell tartani, ha azt felszorzod a menetemelkedéssel, akkor 8mm feletti szám jön ki. Én azt mondom, Coupe, hogy nézd meg az RH oldalán, hogy pontosan milyen csavar kell a felnidhez, és olyat használj, ne rövidebbet (mert lelazulhat), vagy hosszabbat (mert akkor meg az agynál lehet gond)

Asszem a gyári csavar 21 mm-es, az én RH felnimhez pl. 25 mm-est kell használni. Coupe felnijéhez 29 mm-est (M12x1,5x29 langer Kopf SW19) és itt van hozzá a TÜV doku is.

Link to comment
Megosztás:

én most legszivesebben kiülnék vmi teraszra és meginnék pár jó hideg búzasört a napsütésben :D

A búzasör helyett valami jófajta világos... de nagyjából nekem is hasonló időtöltés jutott eszembe mára. ;)

(persze a valóság mindig más... melózok látástól mikulásig. :blush: )

Link to comment
Megosztás:

Ha elolvasod az RH hivatalos specifikációt (RH oldalán a TÜV papírok letölthetőek), akkor látni fogod, hogy az az 5mm bizony inkább 10mm. A TÜV jelentésben pontosan le van írva, hogy hány menetnek kell tartani, ha azt felszorzod a menetemelkedéssel, akkor 8mm feletti szám jön ki. Én azt mondom, Coupe, hogy nézd meg az RH oldalán, hogy pontosan milyen csavar kell a felnidhez, és olyat használj, ne rövidebbet (mert lelazulhat), vagy hosszabbat (mert akkor meg az agynál lehet gond)

Asszem a gyári csavar 21 mm-es, az én RH felnimhez pl. 25 mm-est kell használni. Coupe felnijéhez 29 mm-est (M12x1,5x29 langer Kopf SW19) és itt van hozzá a TÜV doku is.

Köszi.Most megmértem a gyári csavarok amik benne voltak azok 25mm-s.Majd holnap megmérem a hosszabakat is

Link to comment
Megosztás:

Ha elolvasod az RH hivatalos specifikációt (RH oldalán a TÜV papírok letölthetőek), akkor látni fogod, hogy az az 5mm bizony inkább 10mm. A TÜV jelentésben pontosan le van írva, hogy hány menetnek kell tartani, ha azt felszorzod a menetemelkedéssel, akkor 8mm feletti szám jön ki. Én azt mondom, Coupe, hogy nézd meg az RH oldalán, hogy pontosan milyen csavar kell a felnidhez, és olyat használj, ne rövidebbet (mert lelazulhat), vagy hosszabbat (mert akkor meg az agynál lehet gond)

Asszem a gyári csavar 21 mm-es, az én RH felnimhez pl. 25 mm-est kell használni. Coupe felnijéhez 29 mm-est (M12x1,5x29 langer Kopf SW19) és itt van hozzá a TÜV doku is.

hát én még mondig csak a gyakorlatra tok támaszkodni hogy nekem 3 hónap alatt eccer nem lazult meg de bizti sokban különbözik a két gólyaláb vagy menetteljesítmény esetleg más jellegű utakon jártam......

de most komolyan :blush: :D ...... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.