Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupé ráz még a felni????? :lol: :lol: :lol:...... :lol:

Ma jöttem haza Dinitől,és megint nagyon rázott.Többször megálltam hogy meghúzzam,így most megint jó.

Fent van a gsi lökös,a gsi géptető és a tükrök is.Részemről kész vagyok már csak szét kell szedni a belsejét. :blush: ;)

Köszi Dini :D

Ja és már a féltengelyem is meggyógyult

Link to comment
Megosztás:

Ma jöttem haza Dinitől,és megint nagyon rázott.Többször megálltam hogy meghúzzam,így most megint jó.

Fent van a gsi lökös,a gsi géptető és a tükrök is.Részemről kész vagyok már csak szét kell szedni a belsejét. :blush: :lol:

Köszi Dini :D

Ja és már a féltengelyem is meggyógyult

navávává!

ilyen sürűn nem lazul6 meg??????? ;) :lol: :lol:

monjuk télleg tanácsos jól meghúzni, h ne lötyögjön legalább annyira :lol: :P :P

Link to comment
Megosztás:

navávává!

ilyen sürűn nem lazul6 meg??????? :blush: :D ;)

monjuk télleg tanácsos jól meghúzni, h ne lötyögjön legalább annyira :lol: :lol: :lol:

Ma is leszedtük a kereket,a féltengely gumiharang cseréje miatt.Meg a lököst is egyszerübb volt úgy feltenni.

Link to comment
Megosztás:

Ma jöttem haza Dinitől,és megint nagyon rázott.Többször megálltam hogy meghúzzam,így most megint jó.

Fent van a gsi lökös,a gsi géptető és a tükrök is.Részemről kész vagyok már csak szét kell szedni a belsejét. :blush: ;)

Köszi Dini :D

Ja és már a féltengelyem is meggyógyult

Igazán nincs mit.

Ez a felni viszont tényleg érdekes mert én is meghúztam a csavarokat és mégse volt jó.

Link to comment
Megosztás:

Miért rövidebb az egyik csavar? :blush:

Tán Zoli elvesztette? :lol:

Milyen lökös, eddig is GSI lökösöd volt... :D :lol:

Csavarokat nem adott hozzá ;) .Azért rövidebb mert Az azeven 2db kerékőr volt,így csak kerekenként 2db hosszú csavart vettem.De az egyiket kerékőrt a gumis annyira szétütötte hogy nem raktam vissza,és csak gyári csavarom volt.

Gsi lökösöm volt,de azt is le kellett szedni mert el volt tőrve,és megcsináltattam

Link to comment
Megosztás:

Ha adtál neki csavart is akkor elveszem tőle :D ;) :lol:

jah mindegyik kerékhez kaptam egy csavart csak annak olyan furi alakja van közepén egy tű szerűséggel, néhányan szelepnek is szokták becézni, de az sztem ott van a felnin most is.......

Viccet félre téve vigyázzunk az ilyen hosszab-rövidebb csavarokkal, Haver frissen vett Gsijébe sikerült egy hosszú csavarral elnyalni a menetet...... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.