Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na végigolvastam a HGDC-s történteket...

Őszintén...le a kalappal mind a két társaság elött...mind a károsultak, mind Future, nagyon udvariasan és lényegretörően lekezelték a dolgot...nem anyázott senki, csak felhívták az emberek figyelmét a lényegre...hogy vigyázzunk egymásra... :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy más lenne a véleményed, ha neked okozott volna kárt olyan, akinek MÁV kötelezője van.

Mint említettem, voltam káreseményben tavaly részes, és akkor gond nélkül ment a MÁV-val a

kárügyintézés, ki is fizették. És most már nem egy helyről hallottam sok kifizetésbeli és ügyviteli

gondot a nagyobb biztosítók felől is... Szal csak azt mondom, hiába anyázza valaki kifejezetten

a MÁV-ot, nem csak velük lehet gond. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mint említettem, voltam káreseményben tavaly részes, és akkor gond nélkül ment a MÁV-val a

kárügyintézés, ki is fizették. És most már nem egy helyről hallottam sok kifizetésbeli és ügyviteli

gondot a nagyobb biztosítók felől is... Szal csak azt mondom, hiába anyázza valaki kifejezetten

a MÁV-ot, nem csak velük lehet gond. :blush:

Csak kiváncsiságból.

Mekkora kár ért ?

Link to comment
Megosztás:

Csak kiváncsiságból.

Mekkora kár ért ?

Úgy csinálsz, mintha nem is hallottál volna az esetről... :D

Én vállaltam a károkozó szerepét a motorossal való szerencsétlen találkozás után, és nekem volt akkor MÁV-os

biztosításom. De együtt intéztük a dolgokat, és tudom hogy simán ment, azóta a srác már egy újabb motor

boldog tulajdonosa. :lol:

Vagy netáááán üzleti érdeked fűződik a MÁV lehúzásához? ;) Mert különben nem értem, miért nem hiszed el... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Úgy csinálsz, mintha nem is hallottál volna az esetről... :D

Én vállaltam a károkozó szerepét a motorossal való szerencsétlen találkozás után, és nekem volt akkor MÁV-os

biztosításom. De együtt intéztük a dolgokat, és tudom hogy simán ment, azóta a srác már egy újabb motor

boldog tulajdonosa. :lol:

Nos, nem hallotam.

Vagy netáááán üzleti érdeked fűződik a MÁV lehúzásához? ;) Mert különben nem értem, miért nem hiszed el... :blush:

HA lenne, akkor PONT TE nem róhatnád ezt fel nekem, hogy valamihez üzleti érdekem fűzödik :lol:

De nincs.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is cumi van a mávval. Nem tudtak eddig még egy normális számlát sem küldeni, mást mondanak telefonban mint személyesen, a személyes ügyintézés nehézkes a tömeg miatt, és a GTE biztosításának lemondásakor rengeteg nehézséggel kerültem szembe, mert nem korrektek, és túlnő a munka az ügyintézők számán.

De havernak most a Ringrallin megtörte egy mávos az Audiját, és neki fizettek rendesen.

Link to comment
Megosztás:

???? :D

Más. Kellene fix hely ahol kapok műanyag tehermentesítőt. Google ebben nem sokat segít mert mindenféle bojlers oldalak meg hasonlók jönnek ;) Esetleg konkrét cím vagy telszám ahova most el tudok ugrani.

Kérem az általános "bemész egy gumishoz és ott biztos van" jellegű okoskodásokat mellőzzük :lol:

(addig is bőszen keresek)

Úgy érted, központosítót.... Most az OZ-hez kellene? Mer' akkor bemész az Y2000 gumishoz (Reitter F. u.) és ott biztos van... :blush: :lol: :lol: :lol:

Bár, valószínűleg a Szentmihályinál legyártott olcsóbb....

Link to comment
Megosztás:

Úgy érted, központosítót.... Most az OZ-hez kellene? Mer' akkor bemész az Y2000 gumishoz (Reitter F. u.) és ott biztos van... :blush: :lol: :D ;)

velük kezdtem, de csak fémből van nekik

Bár, valószínűleg a Szentmihályinál legyártott olcsóbb....

jah ők tudnak csinálni, de egyedül viszem a házat kolléga elhuzott és még haza is kell ugrani a gumiért...mindegy, fiatal vagyok és jól nézek ki, ráér :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk legyen 12ezer csavarokkal 1ütt.

Ezt amúgy én csináltattam egy ismerősömmel ezért nincs márkája,a csavarokat meg vettem gumisnál azt hiszem 500ft/db áron.

Annyi hogy a nyomtávszélesítők 2oldalon,1mással szemben le vannak lapolva mert a tag nem tudta megfogni őket az esztergával.

De semmit nem baszik,nem ráz,üt meg ilyenek.Használtam 2nyáron,kutya baja.Aluból van.A csavarok meg csili-vili.

De majd csinálok képet róla ha továbbra is érdekel.

A felni meg a tavalyi marad ami a kis képen is van.Azev k. 8x17et35 & 9x17et30

Érdekel,már csak azt kell kitalálni hogy jutt el hozzám :blush:

Kupé utánozod a jó SárgaGSIZolit??? ő szereti ezt a színösszeállítást ;) én meg a kék feketét :D :lol:

Remélem már csak 2hétig kell így járnom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekel,már csak azt kell kitalálni hogy jutt el hozzám :blush:

Lehet hogy vmi ismerőssel feltudom küldeni neked.A postát kizárnám mert szerintem húzós lenne a súly miatt.

Mindenesetre csinálok egy pár képet róla hétvégén nehogy megjárassuk Pestig meg vissza. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy vmi ismerőssel feltudom küldeni neked.A postát kizárnám mert szerintem húzós lenne a súly miatt.

Mindenesetre csinálok egy pár képet róla hétvégén nehogy megjárassuk Pestig meg vissza. :blush:

kép alaján úgyse tudok semmit eldönteni,kell és kész :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.