Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nemtudom,hogy Devilsen,hogy van fent... Erzsébeten történt ott ahol lakom,vagyis ahol felnőttem.Pont ebben a kereszteződésben haltak meg már 2en. régóta ismerem,halál jó gyerek,de most nagyott hibázott vagy NEM VOLT SZERENCSÉJE...haveromék most mentek be hozzá a kórházba,délután mi is.

Link to comment
Megosztás:

Ez gáz.Főleg, ha esetleg nem is volt klubtag............ :blush: De ennyi erővel bármelyik másik fórumra is be lehetne írkálni, hogy a pözsó, rönó, Suzuki, Lada BMV v. mittomén.............

Le kell vonni a konzekvenciát, és tovább lépni.Sztem nem ez a GSi-s srác volt ebben az életben az egyetlen, aki rossz döntést hozott.Tanulni azt biztos fog belőle és remélem én is, hogy aki megsérült a balesetben, az gyorsan felépül.

Az autóért pedig nagyon kár. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez gáz.Főleg, ha esetleg nem is volt klubtag............ :blush: De ennyi erővel bármelyik másik fórumra is be lehetne írkálni, hogy a pözsó, rönó, Suzuki, Lada BMV v. mittomén.............

???? :D

Az emberke semmi sértőt nem mondott, nem jómagyar szokás szerint anyázva őrjöngve ment oda, hanme felrakott 4 képet és annyit kért, hogy óvatosabban. Szóval nem értem mi a gáz ebben. Kulturáltan beszélt.

Más. Kellene fix hely ahol kapok műanyag tehermentesítőt. Google ebben nem sokat segít mert mindenféle bojlers oldalak meg hasonlók jönnek ;) Esetleg konkrét cím vagy telszám ahova most el tudok ugrani.

Kérem az általános "bemész egy gumishoz és ott biztos van" jellegű okoskodásokat mellőzzük :lol:

(addig is bőszen keresek)

Link to comment
Megosztás:

gondolom a srác aki ott volt, vagy akivel történt, vagy akinek az autóját összetörte az látta a matricát felment az oldalra és felrakta....szerintem elég korrekt hangnemben írt

És teleirta a kipörgésgátló topikot :blush:

Főleg, ha esetleg nem is volt klubtag............

Szerintem aki nem tag, az nem hord olyan matricát a szélvédőn.

Link to comment
Megosztás:

Más. Kellene fix hely ahol kapok műanyag tehermentesítőt. Google ebben nem sokat segít mert mindenféle bojlers oldalak meg hasonlók jönnek :blush: Esetleg konkrét cím vagy telszám ahova most el tudok ugrani.

Kérem az általános "bemész egy gumishoz és ott biztos van" jellegű okoskodásokat mellőzzük :D

(addig is bőszen keresek)

Nekem anno a Szentmihályin a nonstop gumisnál lemérték legyártották, meg is várhattam. Megvártam és el is hoztam.

Hívd fel őket... asszem ez a számuk (1) 307 3537

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno a Szentmihályin a nonstop gumisnál lemérték legyártották, meg is várhattam. Megvártam és el is hoztam.

Hívd fel őket... asszem ez a számuk (1) 307 3537

jah a fémet én is ott csináltattam tavaly, 3 napig tartott és még meg voltak sértődve, hogy rá mertem kérdezni :blush:

de azt nem tudtam, hogy műanyaggal is foglalkoznak :D

Link to comment
Megosztás:

jah a fémet én is ott csináltattam tavaly, 3 napig tartott és még meg voltak sértődve, hogy rá mertem kérdezni :blush:

de azt nem tudtam, hogy műanyaggal is foglalkoznak :D

ja, nekem műanyagból csinálták anno és 15-20 perc alatt kész volt a 4 db.

Amúgy nem ők csinálják hanem közvetlen mellettük van valami esztergályos műhely vagy mi,

ők is velük csináltatják. Egy idősebb ######i gyártja le a dolgokat

Link to comment
Megosztás:

Fehérvári út eleje felé van egy gumis műhely és nagy felni bolt, ott nagyon sokféle műanyag gyári

tehermentesítő van, szinte minden méretvariációt tudnak adni. Sajnos a nevet és címet nem tudom,

de nem lehet eltéveszteni, ha elindulsz kifelé a fehérvárin, jobboldalon lesz.

A MÁV biztosítós leszólásokról annyit, hogy tavaly mindkét autómmal ott voltam. Mindig rendben és

időben küldték a csekket, sosem volt bajom velük semmi. Amikor a motorossal kiegyeztem tavaly

ősszel, neki is rendben fizettek kártérítést.

Jelenleg a K&H biztosítónál vagyok, és már az év elején anyázni kellett a csekkért, most meg a

bónuszbesorolásom cseszték el az omegánál. :blush: Szal nem kell anyázni a MÁV-ot, mindegyik

biztosító egy kaptafa! Vagy szerencséd van velük, vagy nem...

Link to comment
Megosztás:

....Ez gáz.Főleg, ha esetleg nem is volt klubtag............ :blush: De ennyi erővel bármelyik másik fórumra is be lehetne írkálni, hogy a pözsó, rönó, Suzuki, Lada BMV v. mittomén.............

Ha egy ilyen balestet átélnél/látnál/értesülnél róla, látnál egy ilyen matricát a kocsin, mondandód lenne, akkor te nem oda írtad volna ?

Mielőbbi jobbulást mindenkinek, aki megsérült.

Link to comment
Megosztás:

ja, nekem műanyagból csinálták anno és 15-20 perc alatt kész volt a 4 db.

Amúgy nem ők csinálják hanem közvetlen mellettük van valami esztergályos műhely vagy mi,

ők is velük csináltatják. Egy idősebb ######i gyártja le a dolgokat

igen most beszéltem velük, köszi a tippet :blush:

ha "ráér" a tag akkor tényelg gyorsan megvan, de egyébként ki tudja mikor.....asszem igy ma nem lesz fölrakva a felni de még megpróbálom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.