Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tavalyi utolsó verseny videója benne egy Piros Matchbox-al a döntőben!

hangulatos összeállítás....főként a hússütés az elején nyammm kellene egy ilyet csinálni fejenként másfél kiló hússal számolva ;)

Amit nem értek lécci magyarázzátok meg hogy a piros ( :blush: ) Eclipse-es ( :D ) srác 1.8-2 barral ment nektek meg sokkal kissebben dobálja szét a csövet? Vagy csak hantázott?

Link to comment
Megosztás:

Amit nem értek lécci magyarázzátok meg hogy a piros ( :blush: ) Eclipse-es ( :D ) srác 1.8-2 barral ment nektek meg sokkal kissebben dobálja szét a csövet? Vagy csak hantázott?

Ez megoldás kérdése... ;)

Akinek van még több belelocsolni való pénze, az csinálhat olyan profibb megoldásokat, ami nem

fog minden héten szétesni. :lol:

Ezek a dolgok csakis a pénzen múlnak.

Link to comment
Megosztás:

hangulatos összeállítás....főként a hússütés az elején nyammm kellene egy ilyet csinálni fejenként másfél kiló hússal számolva :lol:

Amit nem értek lécci magyarázzátok meg hogy a piros ( :blush: ) Eclipse-es ( ;) ) srác 1.8-2 barral ment nektek meg sokkal kissebben dobálja szét a csövet? Vagy csak hantázott?

Nem valós lehet...

De azért tegyük hozzá, hogy nekik is hasonló rendszerességgel (Ez egyébként nem olyan sűrű, csak poénkodunk) csúszik szét a cső...

van olyan megoldási lehetőség, hogy ne csússzon szét, de ezt szinte senki nem csináltatja meg, mert utána picivel nehezebb szerelni...

Nekem pl kb fél éve nem csúszott szét egy sem... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem valós lehet...

De azért tegyük hozzá, hogy nekik is hasonló rendszerességgel (Ez egyébként nem olyan sűrű, csak poénkodunk) csúszik szét a cső...

van olyan megoldási lehetőség, hogy ne csússzon szét, de ezt szinte senki nem csináltatja meg, mert utána picivel nehezebb szerelni...

Nekem pl kb fél éve nem csúszott szét egy sem... :D

ott ültem melletted amikor 2 helyen szétesett :blush:

simán rámfogtad volna, hogy sztérugtam a profi kábelezést a komputeren :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez így lemosva, polírozva, szép állapotúnak tűnik így első pillantásra...de ki tudja mit rejt a szép külcsíny...

bár jó az ára is... :blush:

tavaly nyáron láttam utoljára győrben, inkább csak parkolt egy helyben volt úgy h hetekig. első ránézésre szép állapotúnak tűnt

Link to comment
Megosztás:

Ez így lemosva, polírozva, szép állapotúnak tűnik így első pillantásra...de ki tudja mit rejt a szép külcsíny...

bár jó az ára is... :D

Elég szalon feeling. De 2 évig még egy GSi sem volt fent egy huzamban. Ez azért jelent valamit... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

Tudnátok abban segíteni hogy ha 15-ös hibakódot villog ki a mocilámpa ami ha jól néztem "hűtőfolyadék hőmérsékletérzékelő-feszültség nagy"-ot jelent akkor mit tehetek?

Jeladó csere?

Kicsit bedadogott a gép miután bekrepált,gondolom nem tudta hogy most fázik-e vagy melege van.

Drága móka lesz?

Ja és még valami.Az az un."malacfarok" cső ami a termosztátot köti össze a hűtővel rövid időn belül megadja magát mert túl közel van a leömlőhöz pedig nemrég vettem arany áron. :blush:

Lehet azt vmivel helyettesíteni?

Sok Astrában láttam már másmilyen csövet.

Az mié?Vagy nektek is így van megoldva?

Köszönet az infókért!

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

Tudnátok abban segíteni hogy ha 15-ös hibakódot villog ki a mocilámpa ami ha jól néztem "hűtőfolyadék hőmérsékletérzékelő-feszültség nagy"-ot jelent akkor mit tehetek?

Jeladó csere?

Szia!

Szerintem csere, kb. 2000 forintos tétel.

Viszont ha már hibakódot is dob, akkor azért érdemes lenne átfutni a vezeték részét, mert lehet szakadás is.

Link to comment
Megosztás:

Jah lemaradtam sajna :blush:

Most értem haza a "jégről" jó kaki volt,ne bánjátok,hogy nem voltatok,kint max azért volt jó,mert csacsogtunk egy pár órát! :D

Jég helyett hókása meg víz...délután még lehettet menni nagyjából,de estére a lyukak is előkerültek, de olyanok, hogy a tehén belefekszik és nem látszik ki belőle...

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

Tudnátok abban segíteni hogy ha 15-ös hibakódot villog ki a mocilámpa ami ha jól néztem "hűtőfolyadék hőmérsékletérzékelő-feszültség nagy"-ot jelent akkor mit tehetek?

Jeladó csere?

Kicsit bedadogott a gép miután bekrepált,gondolom nem tudta hogy most fázik-e vagy melege van.

Drága móka lesz?

Ja és még valami.Az az un."malacfarok" cső ami a termosztátot köti össze a hűtővel rövid időn belül megadja magát mert túl közel van a leömlőhöz pedig nemrég vettem arany áron. :lol:

Lehet azt vmivel helyettesíteni?

Sok Astrában láttam már másmilyen csövet.

Az mié?Vagy nektek is így van megoldva?

Köszönet az infókért!

Jeladó: elösször nézd meg a vezetékét!Nekem is el volt szakadva.. hogy.hogy sikerült,már nem is tom.. ;)

28721665.jpg 28721664.jpg

Ha jól rémlik nekem is a 15-ös volt bent. Mondjuk logikus is, mert ez tulajdonképpen egy ellenállás, ami az ECU lábát "testeli" a hőmérséklet függvényében. Ha meg elszakad a vezeték, akkor nincs testelés, fesz max... persze csak az én elgondolásom szerint. :blush:

Szerk. ahogy belekukkantottam a kapcsi rajzba,mert elfiloztam h akkor mért van két lába, nem teljesen biztos hogy testel, de a többi ettől még így van.. meg kell nézni,lehet el van szakadva :lol:

Szal nézd meg a vezetékét. Árban meg nekem 1 395 Ft volt anno. szal nem összeg. Már ha ki kell cserélni.

Ha el van szakadva, akkor valszeg indúlni is elég nehezen fog! Nekem allig akart anno :D

Malacfarok: nekem is kunkor, és eddig a legtöbb Gsi-ben ilyesmit láttam. nekem annó a gyári bilincs "füle" dörzsölte ki. Nem ez van nálad is?

Nekem is forrósodik, de még nincs baja.. pedig 2004.11.04.-én cseréltem(4200ft)

Próbáld meg esetleg úgy forgatni, hogy a legtávolabb legyen..de ugyanakkor a mociháztető ne dörzsölje! (szvsz)

26865366.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Mit érhet egy ilyen? mert megválnék tőle csak nemtudom mi pénzért hirdessem?

Pirelli 210 SNOWSPORT

195/50/R15 82H

6mm profil

+

1000 MIGLIA

15" ET33

KBR 41048

6JX15H2

itt egy kép

Köszönöm!

a felni ahogy az árakat néztem tényleg nem sokat (milyen gyártmány? bbs-ek voltak ilyenek régen...tényleg párezer/db) a gumit meg ne a szezon végén akard eladni hanem tél előtt :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom (ISMÉTLEM HA JÓL TUDOM) 6mm téligumi esetében már nagyon elhasználtanak számít...

Malacfarok csövem nekem típusidegen, nincs közelébe semmi forrónak, a motorháztető viszont nyomja. De semmi baja 3+ év óta, pedig vitt egy időben, 2003 végén olajat is 1 hónapon át, akarom mondani tejeskávét...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.