Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hejhó!

Olajnyomást szeretnék méretni... tud valaki segíteni? műhelyte ajánlani vagy esetleg műszere van?

Hálás lennék érte... :blush:

Ha ott szokták mérni müszerrel is az olajnyomást, mint ahol a gyári olajnyomásjeladó van, akkor az olajszürö mögött lesz.

Ha jól emlékszem M14-es a menete és egy kék-zöld színü vezeték megy rá.

Link to comment
Megosztás:

igazából elöször Tomra gondoltam, mert mégiscsak 1 calin mutatna igazan...

de igy belegondolva egy caravánon se nézne ki rosszul, és se szinrefújni se műanyagos nem kell hozzá....

link

:blush:

Elég bitang, már hívom is. :D

Pláne hogy állítható. Meg ennyi pénzért ugye ajándék. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha ott szokták mérni müszerrel is az olajnyomást, mint ahol a gyári olajnyomásjeladó van, akkor az olajszürö mögött lesz.

Ha jól emlékszem M14-es a menete és egy kék-zöld színü vezeték megy rá.

Ezzel szerintem az lesz a probláma, hogy lehet hogy lent lesz olajnyomás, de ha a hengerfejben van valami gebasz, akkor azt pont nem fogja megmutatni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

ha esetleg mégis jó a nyomásom akkor mi van?

akkor kaka került a palacsintába?

Ahogy már mondtam, vagy még mindig valamelyik hidrotőke szar, vagy a hengerfej kopott ki,

esetleg el van tömődve valamelyik olajjárat. Ezek az eshetőségek. Gyanúm szerint egyébként

semmi gond nem lesz az olajnyomásoddal, vagyis az olajpumpáddal.

Link to comment
Megosztás:

okéj , köszi !

más:

Écsanyám még mindig bérszámfejt és ha 1% kell a klubnak akkor tud/unk segíteni ... csak kéne nekem az adószám/címe amit most így hiretlen nem találok a honlapon...meg ugye nincs is accessem ... :blush:

Ahogy már mondtam, vagy még mindig valamelyik hidrotőke szar, vagy a hengerfej kopott ki,

esetleg el van tömődve valamelyik olajjárat. Ezek az eshetőségek. Gyanúm szerint egyébként

semmi gond nem lesz az olajnyomásoddal, vagyis az olajpumpáddal.

Link to comment
Megosztás:

Hogy cicázik a Patrol az Slr-rel... ;) :lol: :D

sztem az slr csak finoman nyomta, legalábbis a motorzajból itélve 3500 fölött nem járt a fordulat. de a patrol tényleg ölég harapós lett. :blush: azért még nem biztos hogy felállhatna az Antievő evo dzsipp mellé. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.