Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is legyorsultam 2x egy Impreza WRX-et mégsem vonom le azt (az egyébként téves) következtétést hogy jobb az autóm és jobban vezetek a másik soförnél... :blush: :D

Én sem ilyet mondtam. Akkor és ott jobb voltam. Ennyi. :lol:

Egyébként jól látszott, hogy a vectránál jobb autókat a hátsó gyors-technikás részen nyomtam

le, főleg annál az S kanyarnál, amit senki nem mert elvállalni, pedig 3 telin át lehetett

rajta vágni teljesen jól. :lol:

Egyébként a bömös a vezess.hu srácoké volt, baromi jó fejek voltak, sokat bandáztunk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Te Gabi!

Mi az ami még nincs a főnöködnek? és hogy lehet hogy te mindent kipróbálhatsz ami az övé? :D

A magad főnöke vagy?:blush:

Az hogy egy pályán hogy teljesítesz, egyáltalán nem függ össze egy játékgépben elért eredményeddel. ;)

Én próbáltam a főnököm sokszázezres szimulátorát is (külön neki építették), de egyáltalán nem okozott

nagy élményt. Semmi másra nem jó, mint a pálya nyomvonalát tanulni.

Link to comment
Megosztás:

Mi az ami még nincs a főnöködnek? és hogy lehet hogy te mindent kipróbálhatsz ami az övé? ;)

Áááááh, közel sem... csak néha belekóstolok a jó dolgokba. :D

Pl a repülőjét meg a corvette-jét még nem próbáltam. De az új M5-ös bömösét sem. :blush:

Link to comment
Megosztás:

nálam elég rendesen el lett tüntetve minden...nemhiába készült a dolog délután fél 7től este 11ig...

a pager meg azért jó, mert csendes... volt olyan, h látta az ismerős a távirányító visszajelzőjén h éppen lopják a kocsit, a tolvaj meg kapott beutalót a kórházba

Link to comment
Megosztás:

a pager meg azért jó, mert csendes... volt olyan, h látta az ismerős a távirányító visszajelzőjén h éppen lopják a kocsit, a tolvaj meg kapott beutalót a kórházba

Hát én nemtudom. Szerintem gyakoribb hogy nem a tolvaj, hanem a tulaj kap beutalót ilyen esetben...

Link to comment
Megosztás:

btw hátsó lámpához csavarja nincs valakinek (2db)?

Mi van leesett a sárvédő és a doblemez legaljára? Mondtam, hogy szólj és viszek rendes szerszámot hozzá meg hozzá értő kezet. Ha beesett a csavar ki kell egy mágnessel vagy azzal a hosszú karmos valamivel halászni de ha jól emlékszem kárpit le és akkor már leér a kis kacsód az aljára.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.