Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gyere velem úszni minden héten kedd és csüt este. Majd kondiba leszel rázva, hogy a lányok

nyáron ragadjanak rád! :blush:

Szerintem így is elég sokkot okozol a 10-en éves lányoknak...meg a szüleiknek... :D ...hamar elterjedne a legenda, hogy egy fiatalember nem elég, hogy eddig riogatta a fiatal tinilányokat, most már bálnát is sétáltat az uszodákban... ;)

Link to comment
Megosztás:

nálam elég rendesen el lett tüntetve minden...nemhiába készült a dolog délután fél 7től este 11ig...

a pager ér szerintem valamit, meg ha úgy csinálják meg a riasztót, h a riasztó kábelek bekötésekor a kábeleket belerakják a kábelkorbácsba, így kicsit nehezebb dolga van a tolvaj úrnak ( amit felénk 3x e Ft-ért hirdetnek beszereléssel riasztó kb. fél perc alatt hatástalanítható)
Link to comment
Megosztás:

kellene neked csinálni valami normális futóművet meg nem virsli gumikkal menni és aláznál mindenkit Pista :lol:

(vagy lehet, hogy abban a misztikus szakállban van valami....? :D )

Áhhh.

Vannak sokan, akik sokkal ügyesebbek :lol:

Pl: Zima

Maradjunk az átlagosnál velem kapcsolatban :lol:

Gyári futőműben is van egy csomó tartalék szerintem, még ha 1 kicsit öregecske konstrukció is :blush:

Ültetéssel + keményítássel az a gond, hogy majdnem minden "átgázolok", nem szimpi a lelassítunk, átvánszorgunk a villamossínen opció ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem így is elég sokkot okozol a 10-en éves lányoknak...meg a szüleiknek... :blush: ...hamar elterjedne a legenda, hogy egy fiatalember nem elég, hogy eddig riogatta a fiatal tinilányokat, most már bálnát is sétáltat az uszodákban... :D

Tehetek én arról, hogy tinibálvány vagyok? ;) :lol: :lol:

Eszembe jutott a republic egyik száma: "Repül a bálna!" :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ültetéssel + keményítássel az a gond, hogy majdnem minden "átgázolok", nem szimpi a lelassítunk, átvánszorgunk a villamossínen opció :blush:

Jah, Omival is ez a király. :D Átmegy mindenen, szinte észrevétlenül. :lol:

Mondjuk annak a lendülete és a tömege is segít a komfortban. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Pityu!

Javaslom nektek a szimulátort,(nem játéktermire gondolok) annál egyenlőbb esélyt senki nem teremt :D

Húúú az nem jóó...ott nincs veszélyérzet...meg Piiistának a simulator nem megy olyan jól, mint a kétkeréken a kanyarban...én az ő mutatványait nem merném bevállalni... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Javaslom nektek a szimulátort,(nem játéktermire gondolok) annál egyenlőbb esélyt senki nem teremt :blush:

Az hogy egy pályán hogy teljesítesz, egyáltalán nem függ össze egy játékgépben elért eredményeddel. :D

Én próbáltam a főnököm sokszázezres szimulátorát is (külön neki építették), de egyáltalán nem okozott

nagy élményt. Semmi másra nem jó, mint a pálya nyomvonalát tanulni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.