Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igaz igaz a riasztó maga nem tesz csodát , nem párolog el tőle a csúnya bácsi de az inditásgátló itt ami igazán jó és ér valamit.Tudom én hogy nincs lophatatlan autó viszont védekezni sosem árt!

Amúgy ha a mi környékünkön szólal meg egy riasztó akkor azért ált. kidugom a fejem ablakon.Csak sok a szarul beállított riasztó sajna és túl érzékenyek=macskák , madarak...de gondolom ez nem csak itt van igy....

a pager ér szerintem valamit, meg ha úgy csinálják meg a riasztót, h a riasztó kábelek bekötésekor a kábeleket belerakják a kábelkorbácsba, így kicsit nehezebb dolga van a tolvaj úrnak ( amit felénk 3x e Ft-ért hirdetnek beszereléssel riasztó kb. fél perc alatt hatástalanítható)

Link to comment
Megosztás:

Én már voltam pályán (euroring), és nem is ment rosszul... :lol:

Úgyhogy sokakkal ellentétben nekem vannak már ilyen téren tapasztalataim. :blush:

További fikázást csak attól tartok életszerűnek, aki szintén bizonyított már pályán. :D

Add kölcsön a kocsidat és akkor össze lehet mérni az időket a Ringen ;)

Link to comment
Megosztás:

Add kölcsön a kocsidat és akkor össze lehet mérni az időket a Ringen :blush:

Nem is férsz bele. :D

Amúgy meg a Vectrával voltam a ringen. :lol:

Azzal teljesen együtt tudtam haladni a WRX imprezával, egyébként meg minden más autót

előztem (Fabia RS, BMW 130, stb). Egyszer biztos benne lennék egy ilyen időmérőben, amikor

ugyanolyan autókkal megyünk. ;)

(lehetne akár gokarttal is kezdeni mondjuk itt a Budaringen :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Van egy tábla Milkám, hogy Piiista jobb időt menne... :blush:

Gokart nem ér, mert Piiista nem igazán az a light, áramvonalas típus...és nagy lenne a hátránya a lendületgokartokkal...

Meg hülyén is néz ki benne ahogy ül abban a pöttöm masinában...

legyen kocsi...

akár egy széria...valami meghatározott útszakaszon... :D

Link to comment
Megosztás:

Van egy tábla Milkám, hogy Piiista jobb időt menne... :blush:

Gokart nem ér, mert Piiista nem igazán az a light, áramvonalas típus...és nagy lenne a hátránya a lendületgokartokkal...

Meg hülyén is néz ki benne ahogy ül abban a pöttöm masinában...

legyen kocsi...

akár egy széria...valami meghatározott útszakaszon... :D

Azért legyünk reálisak Gabi biztos gyorsabb.

Kecskeméten örültem, hogy a pályán maradtam ;)

Csak az ténylegesen érdekes lenne, hogy pár kör után mennyi lenne különbség.

Link to comment
Megosztás:

Van egy tábla Milkám, hogy Piiista jobb időt menne... :blush:

Ezt mire alapozod? :D

Ügyeskezű gyerkőc a Píísta, jól terelgeti a karavánkocsit, de pályán még nincs sok tapasztalata.

Majd ha egyszer sikerül összemérni a fent említett kondíciók szerint a dolgot, tartom a milkát. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.