Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://www.kadettklub.hu/kepek/maja/maja01.jpg

Ami a legjobban bánt pl engem is,hogy keres 57ezer forintot mindezzel és egyedül él.Mindíg is Kadettet szeretett volna szó szerint benne volt az élete.csak részletre tudta megvenni,így most még egy évig fizetheti a havi 25ezret a semmire.Azt kívánom ennek az embernek,hogy azt veszítse el ami a legfontosabb neki!

Bááz.. együtt tudok érezni a sráccal.. bár nem teljesen,mert én többet keresek,és még muternál lakok. Viszont ha az enyémet vinnék el, én is fizethetném még kb. 1.5 évig a majdnem 30e ft-ot :huh:

Tényleg törjön le a keze annak aki elvitte. Nem is valami nagy értékű autó.. :unsure: (másnak) Sz..t se keresnek rajta.. szvsz... szal ahogy írod, valszeg valami kicseszés.. :lol:

Lementettem a képet, meg beírom a rendszámot a telcsimbe.. de sajnos elég keveset mászkálok a városba.. meg tartok tőle, hogy ez már csak darabokban lesz valahol :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. tényleg szép.. bár nagyon elüt a kocsi többi részétől :unsure: :lol: :lol:

Te! ha tudsz, csinálj már egy olyasmi képet mint annó asszem corsawolfi, vagy demo? de szerintem wolfi. a lényeg, hogy látszodjon milyen magasan van a lökös alja, illetve esetleg az olajteknőd...

Mert egy ideje filózgatok,hogy ha már nagyon nem lesz mire költenem, akkor ki kellene próbálni egy 30mmes csüccsentést, és kivi lennék, mennyire lenne lent.. mennyire lehetne még használni a kocsit :huh:

Koni_020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Koni_021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hát ennyi a 35ös rugó. De mint mondtam,9x16-hoz több nem is kell, mert így is kevés marad a komfortérzetnek :lol:

nyugodtan berakhatsz ekkorát, sőt 15ös felnihez még durvábbat is. 60mm simán elfér, csak akkor kartervédő!!!

Link to comment
Megosztás:

Kuplngot kéne cserélnem - 50-70 ezer

hengerfejet felújítani - 25 ezer

olajpumpát is lehet - 50-70 ezer

stb stb

de! : multhéten azt álmodtam ellopták a kicsikém! 2 napra rá megszólalt a riasztója éjszaka ráadásul mikor szerelőnél volt egy hete , feltöréték a műhelyt , hálistennek nem vitték el....

asszem mindent félre teszek későbbre és a 7végén jön az új riasztó/indításgátló/központi zár...

törjön le az összes autótolvajnak a keze és kelljen bkv-znie örökre!

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell oda kart.védő...csak bátorság... :lol: ...nekem sincs fennt amióta turbincsekes lett... :lol:

Nemsoká kész is, hacsak nem lép fel valamilyen komplikáció... :huh:

Hát ha nekem nem lett volna fenn eddig, már rakhattam volna vissza a gyári mocit :lol: ugyanis elég sokat kapott szegény majd lefotózom, de megtette a dolgát :unsure: Most hogy visszakerülnek az alufelnik, megy is vissza a helyére :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nekem nem lett volna fenn eddig, már rakhattam volna vissza a gyári mocit :huh: ugyanis elég sokat kapott szegény majd lefotózom, de megtette a dolgát :unsure: Most hogy visszakerülnek az alufelnik, megy is vissza a helyére :lol:

Azt ne felejtsd el,hogy ha fent van 2-3 centivel közelebb van az aszfalthoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

azé elé még kéne egy egyes vagy egy kettes....

új hidrotőkék és új szelepek nélkül ennyi...

(síkolás, szelepfészekmarrás, szelepek becsiszolása, olajjáratok kipucolása, hidrotőkék

pucolása, nyomáspróba, új szelepszár- és vezérműtengely szimmeringek)

Link to comment
Megosztás:

ezek többségén már túlvagyok...hálisten...

csak egy kb árat írtam hogy érzékeltessem van mit még költenem bőven de inkább "lophatatlan" legyen...minthogy felújított....

nincs iagzam?

ja, de a le és felszerelés, tömitéskészlet, szimmeringek, hengerfejcsavarok, olajok, fagyállók meg néhány nyalánkság, azért igencsak megdobja az összeget...
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.