Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És ami bitang jól van eltalálva az Ignis sportban is, meg a Swiftnél is, az a váltó...nagyon jó az áttételezése...

De persze ezeket sem mindegy, hogy ki vezeti... :huh:

Én már vezettem Sport Swiftet nem egyet.

A tesztpályán az 1,9-es Diesel SX4-el nagyobb végsebességet lehet elérni mint a Swifttel és szerintem jobban is megy érzetre a nyomaték miatt. :unsure:

Pedig az a diesel csak 8-szelepes.

Link to comment
Megosztás:

Mert egy ideje filózgatok,hogy ha már nagyon nem lesz mire költenem, akkor ki kellene próbálni egy 30mmes csüccsentést, és kivi lennék, mennyire lenne lent.. mennyire lehetne még használni a kocsit :unsure:

szerintem ezen ne vacakolj, egy 30as rugószett nem annyira drága és szinte alig látszik.....neked meg nincs is nagyon vékony gumid ugyhogy hajrá

(én perpill a 40/40-et is keveslem valahogy lejjebb kellene menni :huh: )

Link to comment
Megosztás:

szerintem ezen ne vacakolj, egy 30as rugószett nem annyira drága és szinte alig látszik.....neked meg nincs is nagyon vékony gumid ugyhogy hajrá

(én perpill a 40/40-et is keveslem valahogy lejjebb kellene menni :unsure: )

Ezekszerint te 40-en vagy :huh: Maga a rugesz tényleg nem drága, csak akkor már normális lengéscsillapító is kellene hozzá valszeg..

A hátsók lövésem sincs mikoriak. lehet még gyári, ezzel vettem.

Az elsők meg lassan 3évesek. Sachsok, de sztem valami alap, mert anno volt 26e forint.

Link to comment
Megosztás:

mondjuk inkább ugy, hogy elméletileg 40-en....legalábbis én rugón nem láttam anno feliratot :unsure:

Jaa.. te vetted meg annó Rapitól a rugókat..?! és asszem lengővel együtt adta... :huh:

Amikor elhoztam tőle a gumikat, már akkor is filóztam rajta, hogy kéne még kölcsönkérni valakitől és esetleg mevenni.. csak féltem a -40mm től.. no meg az adóságtól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Tom a ráncigálást...csak legközelebb üljön még be valaki, mert picit sem érzetem hogy Tom ott volt mögöttem... :huh:

Egy fogat már találtunk...de úgy tűnik a ház nem tört...a többit még nem tom, mert el kellett jönnöm...pedig pont a kettesem volt a király...jó hosszú... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egész éjjel egy klubtársunk lopott GSI-jét keresgéltük,de legalább Anti GSI-jére is figyeltem,még 3kor is kúton volt.mondjuk én mindíg beálltam a kútra középre,ha ott álltam.Szar világban élünk baassza meg.

Köszi!

Ott álltam a kút bejárata mellett...meg amúgy is csak feltűnt volna valakinek, ha elkezdik tologatni, majd vontatni... :huh:

Milyen GSI-t looptak el???? Én azt hittem ezeket már nem lopják...mert kinnt fillérekeért van... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

egy teljesen gyári piros Kadett GSI volt,külsőre teljesen gyári benne volt pár cucc pantop,gps...az a vicc,hogy soha nem hagy benne semmit meg kb fél óránként kinéz az autóra.hat után nézett rá utoljára,aztán kilenckor már nem volt ott.. Fiatalkorúak börtönében dolgozik a srác,meg polgárőr is,tuti,hogy valami rosszakarója volt.

Link to comment
Megosztás:

egy teljesen gyári piros Kadett GSI volt,külsőre teljesen gyári benne volt pár cucc pantop,gps...az a vicc,hogy soha nem hagy benne semmit meg kb fél óránként kinéz az autóra.hat után nézett rá utoljára,aztán kilenckor már nem volt ott.. Fiatalkorúak börtönében dolgozik a srác,meg polgárőr is,tuti,hogy valami rosszakarója volt.

Ez kemény... :unsure: :huh:

Remélem azért meglesz...

Link to comment
Megosztás:

egy teljesen gyári piros Kadett GSI volt,külsőre teljesen gyári benne volt pár cucc pantop,gps...az a vicc,hogy soha nem hagy benne semmit meg kb fél óránként kinéz az autóra.hat után nézett rá utoljára,aztán kilenckor már nem volt ott.. Fiatalkorúak börtönében dolgozik a srác,meg polgárőr is,tuti,hogy valami rosszakarója volt.

:unsure::(:huh::(:lol:

Link to comment
Megosztás:

maja01.jpg

Ami a legjobban bánt pl engem is,hogy keres 57ezer forintot mindezzel és egyedül él.Mindíg is Kadettet szeretett volna szó szerint benne volt az élete.csak részletre tudta megvenni,így most még egy évig fizetheti a havi 25ezret a semmire.Azt kívánom ennek az embernek,hogy azt veszítse el ami a legfontosabb neki!

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi... majd figyelünk jól, hátha valahol felbukkan. :huh:

Az édes jó anyukáját ennek a kiszabott időjárásnak! Úgy látszik idén megint traktorosbérletet kell váltanom...

Valahogy mindig akkor lesz esős idő, amikor el kéne hoznom a versenyautót a műhelyből. Pedig most direkt

ezért akartam elhozni vasárnap este, erre akkor kezdett el esni... és egész hétre esőt mondanak. Pedig

szombaton lesz a gépkönyvezés, úgyhogy mindenképp ki kell rángatni azon a 300m földesúton. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.