Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

meg futóművesnél voltam vele ma és mit mondjak elég direkt lett a kormányzás ezzel a futival :huh: JA jut eszembe nem tud valaki egy toronymerevítőt nekem, mert amit rendeltem az AP Design-nál már kib...ott 4 hónapja, még mindig nem jött meg. :unsure: Az olaszokra fogják hogy nem szállítanak időben. Na de 4 hónapig??? Please ha tud valaki egyet mert most akkor már nagyon kellene. Nem lenne baj ha nem alumínium lenne. THX.

Link to comment
Megosztás:

Az volt az elsö, amit csináltam, de el kellett volna dugni a tekeröket is. :unsure:

Úgyis vissza fogja állítani, mert bele fog érni különben.

most kicsit visszatekertem belőle, de bukkanóknál beleütött 2 személynél, úgyhogy elől kopp, hátul kicsit vissza

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. tényleg szép.. bár nagyon elüt a kocsi többi részétől :huh: :lol: :lol:

Te! ha tudsz, csinálj már egy olyasmi képet mint annó asszem corsawolfi, vagy demo? de szerintem wolfi. a lényeg, hogy látszodjon milyen magasan van a lökös alja, illetve esetleg az olajteknőd...

Mert egy ideje filózgatok,hogy ha már nagyon nem lesz mire költenem, akkor ki kellene próbálni egy 30mmes csüccsentést, és kivi lennék, mennyire lenne lent.. mennyire lehetne még használni a kocsit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. tényleg szép.. bár nagyon elüt a kocsi többi részétől :unsure: :lol: :lol:

Te! ha tudsz, csinálj már egy olyasmi képet mint annó asszem corsawolfi, vagy demo? de szerintem wolfi. a lényeg, hogy látszodjon milyen magasan van a lökös alja, illetve esetleg az olajteknőd...

Mert egy ideje filózgatok,hogy ha már nagyon nem lesz mire költenem, akkor ki kellene próbálni egy 30mmes csüccsentést, és kivi lennék, mennyire lenne lent.. mennyire lehetne még használni a kocsit :huh:

hogyne lehetne, Anti most akar 70est rakni elöre mert nagyon franciás a futómű :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. tényleg szép.. bár nagyon elüt a kocsi többi részétől :unsure: :lol: :lol:

Te! ha tudsz, csinálj már egy olyasmi képet mint annó asszem corsawolfi, vagy demo? de szerintem wolfi. a lényeg, hogy látszodjon milyen magasan van a lökös alja, illetve esetleg az olajteknőd...

Mert egy ideje filózgatok,hogy ha már nagyon nem lesz mire költenem, akkor ki kellene próbálni egy 30mmes csüccsentést, és kivi lennék, mennyire lenne lent.. mennyire lehetne még használni a kocsit :huh:

Oksa meglesz. Hát használni 9x16-tal elöl szinte csak koppra tekerve lehet, legalábbis erre mifelénk. Hátul meg nálam ki van peremezve meg szélesítve, így nem érne bele még ha teljesen puhára állítanám akkor se. De lesz kép.
Link to comment
Megosztás:

Na tud valaki toronymerit???

probald meg a Incontrolnal .. én naluk vettem Lexmault .. olyan 25 korül van

nem alu .. és passzolt is rá ..

nem ugy mint amit elöször akartam a www.sparcocucc.hu -s emberkénél egyik sem ment fel a kocsimra

de ha valoban sparcot tud akkor ezt is érdemes meg kérdezni ha meg foglalkozik vele

igy nez ki csap épp piros

42.jpg

Link to comment
Megosztás:

Oksa meglesz. Hát használni 9x16-tal elöl szinte csak koppra tekerve lehet, legalábbis erre mifelénk. Hátul meg nálam ki van peremezve meg szélesítve, így nem érne bele még ha teljesen puhára állítanám akkor se. De lesz kép.

Köszke.. nekem nincs ilyen baj.. csak 5"5x15 gyári felni. :huh: Ezért nem is ez izgat, hanem a "hasmagaság".. pontosabban olajteknő magasság :unsure:

Link to comment
Megosztás:

probald meg a Incontrolnal .. én naluk vettem Lexmault .. olyan 25 korül van

nem alu .. és passzolt is rá ..

nem ugy mint amit elöször akartam a www.sparcocucc.hu -s emberkénél egyik sem ment fel a kocsimra

de ha valoban sparcot tud akkor ezt is érdemes meg kérdezni ha meg foglalkozik vele

igy nez ki csap épp piros

undefined

Ok köszönöm utánanézek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.