Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Emberz plíz, fékbetét kopást jelző jeladó hátul is van a gsiben, vagy csak elöl?

...logikus úgy lenne, hogy hátul is...

Pedig nincs.. legalábbis tudtommal,illetve enyémben..(igaz, nálam már elöl se.. itt figyel a gardrobban.. meg kéne már forrasztanom a vezetékét :unsure: :huh: )

Szal ahogy én tom, hátul nincs, és helye sincs.. méééé kérded?

Link to comment
Megosztás:

Pedig nincs.. legalábbis tudtommal,illetve enyémben..(igaz, nálam már elöl se.. itt figyel a gardrobban.. meg kéne már forrasztanom a vezetékét :unsure: :huh: )

Szal ahogy én tom, hátul nincs, és helye sincs.. méééé kérded?

Elülső fékbetét cserén voltam és az egyik jeladóm nekem is megvan... :lol: és az ép. Jobboldalt viszont csak a helye van meg.

Hátul nem néztem. Csak az érdekelt, hogy hányat kell vegyek ahhoz, hogy ne panaszkodjon a bremsbelag felirattal.

Link to comment
Megosztás:

Ja igen bocsi rosszul írtam...csak emlékezetből... :unsure:

Szóval igen...a C20xek, mennek az elsőkerekes 1550 ccm feletti szívó autókkal, én meg pl ugyan ez, csak a feltöltős autókkal...

Ráadásul így megúszom a szívó hondákat, a brutál hátsókerekes BMW-ket...Post a Szuzukival...Muha Géza párost a C Kadettel...

De lesz azért így is ellenfelem...de akár még jobb is lehet... :huh: meglátjuk...

Link to comment
Megosztás:

Szolgálati közlemény: Nagy K-ék már fent, Gabi is ballag felfelé :unsure:

Megvóóóóót. :huh: Most keltem vazze, elfelejtettem ébresztőt beállítani reggel amikor hazaértem. :lol:

Anti! Mi ez a puhánykodás? Mintha nem láttalak volna a páááríííípííípőőőő-k között. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezzel nem vagy egyedül...nekem is a pofámba világít a bremZbelág felirat...és nem tulságosan mutat jol - kvázi zavaró

Elülső fékbetét cserén voltam és az egyik jeladóm nekem is megvan... :unsure: és az ép. Jobboldalt viszont csak a helye van meg.

Hátul nem néztem. Csak az érdekelt, hogy hányat kell vegyek ahhoz, hogy ne panaszkodjon a bremsbelag felirattal.

Link to comment
Megosztás:

Ja igen bocsi rosszul írtam...csak emlékezetből... :unsure:

Szóval igen...a C20xek, mennek az elsőkerekes 1550 ccm feletti szívó autókkal, én meg pl ugyan ez, csak a feltöltős autókkal...

Ráadásul így megúszom a szívó hondákat, a brutál hátsókerekes BMW-ket...Post a Szuzukival...Muha Géza párost a C Kadettel...

De lesz azért így is ellenfelem...de akár még jobb is lehet... :huh: meglátjuk...

Vicces, de nekem meg elég jó ez a kategóriabeosztás. :lol:

Ki lesz nálam? Van egy ütős 120-as könnyű skoda ~130le-vel hátsókerékkel. Az nyilván felejtős. Azon kívül swift gti-k, 1,5-ös hondák? Mi más?

Link to comment
Megosztás:

Vicces, de nekem meg elég jó ez a kategóriabeosztás. :huh:

Ki lesz nálam? Van egy ütős 120-as könnyű skoda ~130le-vel hátsókerékkel. Az nyilván felejtős. Azon kívül swift gti-k, 1,5-ös hondák? Mi más?

minden elismerésem azért amit az autóddal csináltál, de egy swift gti ellen még igy sem tudnál sajna sokat tenni....azok a kis varrógépek nagyon tudnak menni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

minden elismerésem azért amit az autóddal csináltál, de egy swift gti ellen még igy sem tudnál sajna sokat tenni....azok a kis varrógépek nagyon tudnak menni :lol:

Hát az egyenesben lehet,de kanyarban... :unsure: Múlthéten vasárnap este egy 1.3 stift bekóstolt,de kanyarban nagyon piskóta volt,nem kicsit volt ideges,amikor többször is körbeautóztam külső íveken a szakadt traktorommal,téligumin! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát az egyenesben lehet,de kanyarban... :unsure: Múlthéten vasárnap este egy 1.3 stift bekóstolt,de kanyarban nagyon piskóta volt,nem kicsit volt ideges,amikor többször is körbeautóztam külső íveken a szakadt traktorommal,téligumin! :huh:

de itt a japo gti-kről beszélünk, nem azokról amik Esztergomban készülnek senor Rigó szigoru felügyelete alatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

minden elismerésem azért amit az autóddal csináltál, de egy swift gti ellen még igy sem tudnál sajna sokat tenni....azok a kis varrógépek nagyon tudnak menni :unsure:

Köszönöm, de nem feltétlen értek egyet.

Néztem egy 95-ös katalógusadatot: 101le 835kg 9,7s. Szerintem ez nem nagy szám.

Ha Gáborunk műszerében lehet bízni, akkor még fél másodperces csalással is 9seces 100-am van. (Tegnap próbáltam a nyárival és sikerült egy 8.6, de az istennek sem akart megtapadni. Vagy 1-ben vagy 2-ben fulladt be.)

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=13375

Őt szintén nem lehetne megfogni.

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=882

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=473

Ők viszont foghatók, még akkor is ha jelen konfigban talán elmaradnék egy picit.

Persze egy hivatalos idő tudatában merészebben lehetne jósolgatni.

Link to comment
Megosztás:

hmmmmmmmmm...aszondod? mer ez igy jol hangzik mert allitolag fölösleges jeladot kötni oda 2500 ért mert ugyis lefog szakadni...

Asszem egyszerűen csak testre kell kötni a vezetékét, és máris nem világít az arcodba. :unsure:

Persze ez csak az egyszerű és olcsó megoldása. :huh:

Link to comment
Megosztás:

hmmmmmmmmm...aszondod? mer ez igy jol hangzik mert allitolag fölösleges jeladot kötni oda 2500 ért mert ugyis lefog szakadni...

Igen, ha jól tudom csak össze kell kötni a jeladó két szálát egymással és utána kussolni fog. Ha van egy rossz jeladód, akkor az a leg egyszerübb, ha levágod a csatit róla és összekötöd a vezetékeit.

Ma megvolt Pé GSI-jén a futómücsere. :huh:

Egyböl koppra tekertem neki. :lol:

Hát, szerintem ez így még keményebb, mint a Corsám futómüve. :unsure:

Bár lehet, hogy csak az ülések miatt éreztem úgy, mert a GSI-é keményebb, mint az én Wiechersem.

Képek is készültek, de azokat majd Pé rakja fel.

Link to comment
Megosztás:

Vicces, de nekem meg elég jó ez a kategóriabeosztás. :lol:

Ki lesz nálam? Van egy ütős 120-as könnyű skoda ~130le-vel hátsókerékkel. Az nyilván felejtős. Azon kívül swift gti-k, 1,5-ös hondák? Mi más?

Azért kicsit alábecsülöd mindkét típust. :unsure:

A honda 1.5 vtec és a swift 1.3gti motorja is nagyon egyszerűen nagyon ütőssé tehető, a kasznija is egyszerűen könnyűvé

tehető, és mindkét autónak nagyon optimális a váltóáttételezése a gyorsuláshoz. :huh:

Szal kemény ellenfelek lesznek, ha lesznek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

danke sőn akkor az ötleteket fiúk :lol:

Igen, ha jól tudom csak össze kell kötni a jeladó két szálát egymással és utána kussolni fog. Ha van egy rossz jeladód, akkor az a leg egyszerübb, ha levágod a csatit róla és összekötöd a vezetékeit.

Ma megvolt Pé GSI-jén a futómücsere. :huh:

Egyböl koppra tekertem neki. :lol:

Hát, szerintem ez így még keményebb, mint a Corsám futómüve. :unsure:

Bár lehet, hogy csak az ülések miatt éreztem úgy, mert a GSI-é keményebb, mint az én Wiechersem.

Képek is készültek, de azokat majd Pé rakja fel.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ha jól tudom csak össze kell kötni a jeladó két szálát egymással és utána kussolni fog. Ha van egy rossz jeladód, akkor az a leg egyszerübb, ha levágod a csatit róla és összekötöd a vezetékeit.

Ma megvolt Pé GSI-jén a futómücsere. :lol:

Egyböl koppra tekertem neki. :lol:

Hát, szerintem ez így még keményebb, mint a Corsám futómüve. :huh:

Bár lehet, hogy csak az ülések miatt éreztem úgy, mert a GSI-é keményebb, mint az én Wiechersem.

Képek is készültek, de azokat majd Pé rakja fel.

Nem túl drága dolog egy új kopás jelző! :lol:

Mornak van torony merevítője? :unsure: Mert ilyen kemény futóműnél nem árt mert azzal megelőzhető a tornyok bedőlése is meghát merevebb lesz az eleje.

Link to comment
Megosztás:

Ez az ötlet megfogott.... asszem legjobb büntetőautó nem is a c20xe astra caravan 1.4 felirattal, hanem az 5 ajtós swift valami csúnya motorral :unsure:. Asszem azzal lehetne komolyan alázni....:huh:

És nem lenézni a Sport Ignist, én egyszer láttam indulni olyat GSI ellen, de távolból nem volt egyértelmű, hogy ki nyert.... Mondjuk volt vagy 10 év az Ignis javára, de akkor is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.