Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

dyno-ba kitettem a kocsi gyorsulás diagramját, meg a teljesítményét. olyan 212LE-t mértem, de csak kettesig kapcsoltunk (csak 0-100-akat tudtunk mérni). az én kocsim diagramjai alapján a 220LE az éppen reális neki.

0.54-es g értéket tol egyesben, amiből kb. a 6.9 is reális, amit saccoltam. 1/4 mérföldet 15.0 körül viszi, talán nagyon picit alatta.

Link to comment
Megosztás:

hááháháhhhháá

hazafelé rákanyarodok az üllőire 2-es golf mellém gurult asszem a Ecseri útnál, rugdosta a gázpedált mint hülyegyerek a villanyoszlopot, zöldnél direkt lassan elindultam majd lemaradt, késöbb monta h 1.6 nem értem mit akart akkor de jött a király béjmwéjs még ott ahol az Üllői két sávos állt mellém, zöld elindultunk kb 120-140 ig(nem mutat az órám) jött mögöttem aztán lemaradt(nem tom mekkora moci volt benne), kár h nem láttam a fejét köv. lámpánál mert le volt foliázva de nem tudom mit hitt :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ma 1.9 pdti.

5x mondta hogy menjünk, nem hitte el. Kérdezte milyen chip van benne. Mondtam hogy gyári.

Nem hitte el. De tetszett neki. :unsure:

egyébként érdekes autó a calibra turbo,kettőben ültem eddig,az egyik nagyon patent,a másik kevésbé.

rajt borzasztó kemény,elsőkerekeshez képest :D viszont utána nem érződik belül a 200 ló :huh: csak a mutató.....:lol:

aztán ment a két cali egymás után,a jobbik ment elöl,ebben ültünk,nem agyonpörgetve,5000-6000 között váltott a srác,a másik jött-jött utánunk,de igazából nem tartotta a lépést,majd mikor megálltunk,kérdi,hogy miért mentünk ennyire? mert ő végig kiforgatta...elég kontrasztos különbség :lol:

de az a rajttttt ááááááááááááááá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Frankó! :lol: :lol: De innen szép GSi-t építeni.Mert sztem ez már kimeríti az autóépítés fogalmát....... :huh: :lol:

jaja szó szerint építés,bár remélem nem úgy dolgozik a lakatos,mint én gyerekkoromban a fakockákkal,mert az néha összedölt :D :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

persze,nyugodtan.Se turbo se nagy kerék sőt erős moci sincs benne meg amúgy is csak egy szaros Kadett kinek kell!

Még mindíg nincs semmi...pénz vissza és megyek másik helyre.

hát páran már gondolták így :lol: aztán csak lemaradtak :lol: :D ;)

Vkinek csak van ismije ilyen, még a végén lesz vmi "kézzel fogható bizonyítéka" Futó úr riogatásának...... nemár, hisz Magyarországon élünk itt mindent lehet :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.