Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezek a darcok hol jönnek mennek? mindig csak hallok róla....műanyag hegy vagy normál fém hegyes dobálozás ez?

tét van?:huh:

A góld krávnban a Lurdytól 5 percre...minden csütörtökön L-ból indulunk át együtt, olyan 9-fél 10 között...

Műanyag hegyűvel dobálunk...így nincs sérülés... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy Tom mit ért a "valami oka azért csak van" mondaton.

Csak emlékezni kell pl Sonique ex-fényezőjére... ahogy hallottam, ott se sokon múlott, hogy

ne fajuljon el a nézeteltérés-rendezés. :huh:

Tehát Tom nem beszél hülyeséget, az is megeshet, hogy nyomós okok voltak a háttérben.

Persze ettől függetlenül én is rossz megoldásnak tartom az erőszakot. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Elég abba belegondolni, hogy mennyit ér egy full felújított és kiglancolt LET motor, komoly TFT-s HiFi, PSII,

garnitúra szépfelni, stb...

Kinézték, ellopták és nem keveset kaszáltak.

Haverom ismeri ezt a René-t, állítólag egy baromi normális srác, aki most teljesen összetört. A maradékot

kiárulja a "roncsból" és agyő autóépítés...

Link to comment
Megosztás:

Csak emlékezni kell pl Sonique ex-fényezőjére... ahogy hallottam, ott se sokon múlott, hogy

ne fajuljon el a nézeteltérés-rendezés. :huh:

Tehát Tom nem beszél hülyeséget, az is megeshet, hogy nyomós okok voltak a háttérben.

Persze ettől függetlenül én is rossz megoldásnak tartom az erőszakot. :unsure:

1 szóval nem mondtam, hogy hüleséget beszél, mindössze jeleztem : lehetséges semmilyen vélt vagy valós sérelem nem áll a dolog mögött.

Link to comment
Megosztás:

1 szóval nem mondtam, hogy hüleséget beszél, mindössze jeleztem : lehetséges semmilyen vélt vagy valós sérelem nem áll a dolog mögött.

Ha csak az egyik történt volna meg, akkor elképzelhető lenne. Így azért szerintem picit gyanús. De a lényegen ez sem változtat... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

voltam a Fóti úton, megnéztem az eladó fekete OPC turbót.

általában okés a gép, elej volt törve (jobb oldala), de korrektül megcsinálták a kasznit. az intercooler csálén áll, az egyik csavar nem is fogja (el van hajolva), meg a cső a kúlerből a kupakhoz se gyári, mert azzal nem lehetett odafogni. valami puhább cső van rátéve. a bal hátsó csapágy sír, a jobb elsőnél meg a harang ki van szakadva. utóbbi sztem a sérülés miatt. mindekttőt az árban benne van, hogy kicserélik.

akkor van rajta egy bal hátsó 1998-as üveg, meg egy jobb első 1999-es. ezek sztem feltörés miatt, mert nincs sehol fényezve (70...85 mikon mindenhol a vastagság, végig mértem).

toltam párat vele. kicsit csepegett az eső, meg hát az eladó is ott ült. de így is ment 7.40-et 0-100-on, ami jó (7.50 a széria érték). kb. 6.9...7.0-t menne egyébként. ebből kikövetkeztethető, hogy a járgány fázis 1-es. a kuplung eléggé kész, elindulás nem megy vele.

teghát van rajta pluszban egy fázis I. és egy komplett rozsdamentes kipuff rendszer disznó véggel a katalizátortól (hangra úgy tűnt, középdob kukáztatva lett).

egyébként zsír a gépezet. ára 3.6 milka, eladó nem alkuszik.

lesz fotó is, meg teljesítmény is, felteszem, de csak otthonról fogom tudni.

Link to comment
Megosztás:

nem, amit Sonique próbált, az a kaszi gépe. :unsure:

ezt most hozták. 2003.10. havi.

nincs sérülés ügyileg semmi baj vele, a toccsanása nem volt komoly, szépen, eredeti cuccal megcsinálták. (pl. xenonra cserélve a xenon, nem halogén sima Astra G-re, stb, stb.)

kivégzésre megyünk, még szép. bűnhődsz!!!! :huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.