Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De! Felnyomták 4000kb/s-ra és tök gyorslett csak épp naponta 2x 3x megszakadt a kapcsolat (ment a letöltés egész nap). Hiba bejelent majd 2 nap múlva jelzik sajnos csak 1800kb/s-on stabil és azt állították be mert a vonal nem bírja. Mondom embernek az rendben van, hogy ajándék sávszélesség növelés de én miért fizessek ugyan annyit 1800-ért mint aki 4000en használja? Válasz: Kuss ajándék lónak ne nézd a fogát. Mondom és tervezi a T-com a kábel fejlesztést? Válasz nemigen. Dejó mondom.

Link to comment
Megosztás:

De! Felnyomták 4000kb/s-ra és tök gyorslett csak épp naponta 2x 3x megszakadt a kapcsolat (ment a letöltés egész nap). Hiba bejelent majd 2 nap múlva jelzik sajnos csak 1800kb/s-on stabil és azt állították be mert a vonal nem bírja. Mondom embernek az rendben van, hogy ajándék sávszélesség növelés de én miért fizessek ugyan annyit 1800-ért mint aki 4000en használja? Válasz: Kuss ajándék lónak ne nézd a fogát. Mondom és tervezi a T-com a kábel fejlesztést? Válasz nemigen. Dejó mondom.

Köszöntelek Mo-n! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De! Felnyomták 4000kb/s-ra és tök gyorslett csak épp naponta 2x 3x megszakadt a kapcsolat (ment a letöltés egész nap). Hiba bejelent majd 2 nap múlva jelzik sajnos csak 1800kb/s-on stabil és azt állították be mert a vonal nem bírja. Mondom embernek az rendben van, hogy ajándék sávszélesség növelés de én miért fizessek ugyan annyit 1800-ért mint aki 4000en használja? Válasz: Kuss ajándék lónak ne nézd a fogát. Mondom és tervezi a T-com a kábel fejlesztést? Válasz nemigen. Dejó mondom.

Amikor előfizetést kötöttél, akkor mekkora sávszélességre tetted ezt ?

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj, hogy a két szolgáltató közötti váltás min 1 de inkább 2hét no internetet jelent. És hiába megyek át másikhoz ennél gyorsabb soha nem lesz az öreg telefon hálózat miatt.

Van kiesésmentes szolgáltatóváltás is.

Moden is marad nálad.

Az a kérdés, hogy mennyivel fizetsz ott többet, mint tennéd egy másik szolgáltatónál.

Link to comment
Megosztás:

Ezaz a helyzet amikor nem győzelem vagy halál van mert amióta balhéztam velük azóta stabil és elég a sebesség is. Ráadásul nem az én nevemen van mivel nem én vagyok a tulaj itt. Rgo amíg itt lakunk teljesen jó így csak jól esett volna ha 4000kb/s. :unsure: Aki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli. Meg ugye vegyük számba 1 ember miatt nem fognak tel hálózatot felujítani akik meg itt laknak az utcában teljesen meg vannak elégedve ezzel arról nem is beszélve, hogy ez az utca van a legmesszebb a helyi központtól ami megint sávszélesség csökkenést eredményez. Tehát jó sok kábelt kellene cserélniük + erősítőket is amit ha beletesznek az én havi díjjamba és mivel a többi embernek ez jó és ők nem szálnak ebbe bele ezért jó magas lenne az összeg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.