Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ó igen ezt gyanítottam én is...csak legutóbb fényezték a hűtőrácsom és ugyanez a mandrónak maradt még ebből a színből csak nagyon elvan uszva , reméltem hogy esetleg van alternatíva...köszönöm a műszeres infót !!!

Hát szerintem ez így minimum 8...ez alatt nem hiszem, hogy a tartályt is megtöltené fényező...de hátha... :unsure:
Link to comment
Megosztás:

Ááááá nem bírom kihagyni... :D

No comment...

Juj!! Addig amig csak olvastam, nem tudtam mi ez a váltás. Bulihelyhez hogy jön a lökháritó. Elképzeltem, ahogy a fennt emlitett egyén kicsit alkoholos állapotban ölelget egy lökhárítót. Aztán kattintottam, majd :lol: Tényleg No comment!! :P

Demó!

Jó az avatarod, de nem szép a mentőt be előzni! :lol: :angry:

;) :)

Pont itt van a példa arra miért nem akarok a sárgán kivül más színt.A sárga csak nekem tetszik.Blitz-en láttál sárga caravant vagy astrát ?

Csinálok egy olyan bordót 400ért és 1év múlva lesz belöle 3.Akkor meg minek?Nekem tényleg tetszik a sárga :unsure:

eleinte nekem is fura volt a sárga szin(ed). de aztán hamar megbarátkoztam vele. szerintem se rossz. nem olyan kirivó, hivalkodó, mégsincs túl sok belőle.. momentán nem is tom láttam-e.

Mondjuk az is igaz, h én pl. a sajátomat nem fényezném sárgára. De én elég konzervetiv vok. Nekem maradna a mostani, esetleg valami szép fekete, vagy kék... Bár ki tudja. mondjuk nem gondolkodok ilyenen.. nincs nekem erre 2-300 ezrem :huh:

Mondjuk hibajavítások igyis kellenek majd, mert még a végén megeszi a rozsda :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most nézegettem az időket...

Lacházán a 9.1 -es 201 méteres időm negyedmérföldön 10-dik idő a kategóriában...slick nélkül...az összes elöttem levő autó slickel ment...szóval nem olyan rossz ez...

ha kicsit szarabb idő lesz, és nem lesz ideális a slicknek, akkor akár még a 8 közé is bebújhatok...vagy ha nem jön el mindenki... :unsure:

Meg is van...9-korott vagyunk magunk után szórunk egy kis jancsi szeget...és nyerő a szitu... :huh:

Link to comment
Megosztás:

mert szerinted valós a 9,9? :lol: a legkorszerűbb 1,6ok mennek ennyit,vagy közelítik...

bár csak annyi kell,hogy jókor indítsd a stoppert :D

Nah jah.. nekem az OFF XR3i-mnek volt asszem 10sec a gyári adata.. és az csak 880kg volt!

Nah kicsit más téma. Sikeresen regisztráltam a 3. uw-s tárhelyem :lol: :unsure: , megvágtam a videókat, irtam egy video3.html-t.

Magyarúl, felkerültek az "oldalamra" a 02.09.ei videók(tom tom,rég volt, de nem volt időm foglalkozni vele..) lehet nézegetni.. Lanti már letesztelte... épp feltöltöttem az oldalt amikor már irt MSN-re, hogy jók a videók :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah jah.. nekem az OFF XR3i-mnek volt asszem 10sec a gyári adata.. és az csak 880kg volt!

Nah kicsit más téma. Sikeresen regisztráltam a 3. uw-s tárhelyem :lol: :unsure: , megvágtam a videókat, irtam egy video3.html-t.

Magyarúl, felkerültek az "oldalamra" a 02.09.ei videók(tom tom,rég volt, de nem volt időm foglalkozni vele..) lehet nézegetni.. Lanti már letesztelte... épp feltöltöttem az oldalt amikor már irt MSN-re, hogy jók a videók :huh: :lol:

és megjjöööön coupe :lol: :D ;) :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.