Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pont itt van a példa arra miért nem akarok a sárgán kivül más színt.A sárga csak nekem tetszik.Blitz-en láttál sárga caravant vagy astrát ?

Csinálok egy olyan bordót 400ért és 1év múlva lesz belöle 3.Akkor meg minek?Nekem tényleg tetszik a sárga :unsure:

sztem a sárga nagyon jó :lol: bár vmi effektel ha meg lehet bolondítani akkor lehet mégjobb...nem láttam még olyat :huh:

most le lehet szólni de sztem egy astra esetében elég "nehéz" h egyedi autót csináljon az ember...a részletekben lehet az de az összhatásban sztem nem...főleg ha tunningról van szó...elöb utóbb mindennek lemegy az ára és tömegcikk lesz...

kétszínű fényezésnél is Raptor (?), Anti és a Hernád volt az elsők közt ( vagy nem ? ) most meg már a mezei családi astrákon is látni ( a legdurvább az volt h alul meghagyták a sima bordót felül meg ezüst volt :D )

Turbóból is elég sok épül.... :lol:

na most jól megbántottam mindenkit :lol:

Link to comment
Megosztás:

jo kis vasaló dekka a Hondán...

izé ... kis astrácskámról kiderült pár dolog...azért kalimpál a benzin mutató mert a műszer a rossz nem a tank szintjelző uszóka...állítolag van ilyen műszerész aki ilyet javitgat...ti ismertek efféle embört?

und a fényezö el van havazva...és 2 hét mulva fényezné lé a visszpilljeimet meg vonoszem takaromat...olyan személy létezhet aki ezt hamarabb produkálja és kevesebb mitn 1 Millio ft-ért?

jah és persze a toronycsapágyaim miatt nyikorog az autó orra...valami szett létezik amit érdemes ilyenkor venni...valakinek tapasztalat erről esetleg?

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

XII Alig u. valamennyi szám (nem túl hosszú utca) a rendelővel szemben van. Pince szinten van egy műszer javító! Torony csapágyhoz nem kell szett hanem csak jobb bal 1 1 csapágy pár ezer forint a kettő. De ha a Gumi szilentet is ki akarod cserélni (mert esetleg nagyon ki van, azt látni rajta) az már emeli az összeget passz mennyivel. Fényezésre mennyit szánsz?

Link to comment
Megosztás:

LegoNinja!

Találtam neked egy eladó autót ha megszabadulsz gyorsan a GSI-től meg is veheted! :unsure: :lol: :lol: Szerintem nem néz ki rosszul ahhoz képest, hogy nagyon Off autó. Bár hátul azt a két lób@szó kipuffot lerugnám róla.

Rájöttem, azért ajálgattok Hondákat mert akkor azt hiszitek eladom az autóm és megtudjátok venni...mert tudom mindenkinek ez az álma :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Anti a megfújom-os dolgot még egyelőre visszautasítom :unsure:

Fényezésre? nos..nemtom :huh: ha Anti 900-as ajánlata áll akkor 800-at :lol:

Amúgy nemtudom de reméltem hogy egy hátsó v.szemtakaró meg 2 visszpill borítás megáll 2-3-4 ftból...vágod Te Tom hogy gyűjtögetek a kuplungra szoval csekély az anyagi forrásom most :lol:

XII Alig u. valamennyi szám (nem túl hosszú utca) a rendelővel szemben van. Pince szinten van egy műszer javító! Torony csapágyhoz nem kell szett hanem csak jobb bal 1 1 csapágy pár ezer forint a kettő. De ha a Gumi szilentet is ki akarod cserélni (mert esetleg nagyon ki van, azt látni rajta) az már emeli az összeget passz mennyivel. Fényezésre mennyit szánsz?
Link to comment
Megosztás:

XII Alig u. valamennyi szám (nem túl hosszú utca) a rendelővel szemben van. Pince szinten van egy műszer javító! Torony csapágyhoz nem kell szett hanem csak jobb bal 1 1 csapágy pár ezer forint a kettő. De ha a Gumi szilentet is ki akarod cserélni (mert esetleg nagyon ki van, azt látni rajta) az már emeli az összeget passz mennyivel. Fényezésre mennyit szánsz?

XIII kerülten nem XII :unsure: én is csak ezt ismerem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.