Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pont itt van a példa arra miért nem akarok a sárgán kivül más színt.A sárga csak nekem tetszik.Blitz-en láttál sárga caravant vagy astrát ?

Csinálok egy olyan bordót 400ért és 1év múlva lesz belöle 3.Akkor meg minek?Nekem tényleg tetszik a sárga :unsure:

Akkor meg kéne nézni egy kisebb felületen milyen ha a sárga gyöngyház lakkot kap.

Link to comment
Megosztás:

elég ha csak lesz pesten 10 , Coupe akkor is kitépné a haját szerintem :huh:

én megsem sugom milyen fényezést szánok a sajátomra nehogy valaki lecsapjon rá :lol:

Van pesten 10 sárga és akkor mi van :lol: ?Nem értem mit lovagoltok ezen a dolgon.Egyedül az angel eyes volt amit kivettem,azért mert tömegcikk lett,de azt is azért mert szar volt mindkettő.

Arra azért kiváncsi lennék mit szólnál ha beleölsz egy astrába 2.5 milkát majd jön valaki akinek megtetszik és lemásolja az egészet? :unsure: Lázsd Géza esete a blitz-weekenden.

Több fényezővel is beszéltem(többek között az a fényező is aki hibátlan munkákat add ki a kezéből) és mind azt mondta hogy a metálszemcse semmit nem ér a sárga autón.Az enyémet egy komolyabb drága lakk dobná fel hogy csillogjon.

Link to comment
Megosztás:

nem lovagol itt senki :huh: , amugy ha lesz pénzem én tuti angelt veszek :lol: akárki akármit mondd...nem az számit kinek van még rajtad kivül hanem hogy neked jol lakik a szemed töle ha ránézel a saját autodra...

Van pesten 10 sárga és akkor mi van :lol: ?Nem értem mit lovagoltok ezen a dolgon.Egyedül az angel eyes volt amit kivettem,azért mert tömegcikk lett,de azt is azért mert szar volt mindkettő.

Arra azért kiváncsi lennék mit szólnál ha beleölsz egy astrába 2.5 milkát majd jön valaki akinek megtetszik és lemásolja az egészet? :unsure: Lázsd Géza esete a blitz-weekenden.

Több fényezővel is beszéltem(többek között az a fényező is aki hibátlan munkákat add ki a kezéből) és mind azt mondta hogy a metálszemcse semmit nem ér a sárga autón.Az enyémet egy komolyabb drága lakk dobná fel hogy csillogjon.

Link to comment
Megosztás:

Na persze! Így születik a tömeg fényezés. Igaz, Tom? :unsure:

Komolyan érdekel... én 3 színűre tervezem az enyémet és pont ilyesmit keresek a 3ik színnek. Elöszőr pirosra gondoltam de rájöttem h az mégsem tetszik és ilyen szín után kutakodok egy ideje.

Nem tudnád a kódját megkérdezni vagy típus, márka... valami?

Link to comment
Megosztás:

Több fényezővel is beszéltem(többek között az a fényező is aki hibátlan munkákat add ki a kezéből) és mind azt mondta hogy a metálszemcse semmit nem ér a sárga autón.Az enyémet egy komolyabb drága lakk dobná fel hogy csillogjon.

Mondom gyöngyház lakk! Nem metál szemcse olyan mint a fehér E Kadett Cabrió. Arra gondoltam, hogyan néz ki sárgán ugyan az a lakk.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit off, de hátha van valaki aki tudja...

Szal havernak van egy Audi S6 avant 4.2 96-os verdája. Ehhez keresne gyertyákat meg gyújtókábeleket,

valamint szeretne direktszűrő rendszert is (dupla ugye) rá. Van az ódisoknak valami Csergő féle kereskedése?

Anti? :unsure: Te már talán művelt vagy a témában... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Pont itt van a példa arra miért nem akarok a sárgán kivül más színt.A sárga csak nekem tetszik.Blitz-en láttál sárga caravant vagy astrát ?

Csinálok egy olyan bordót 400ért és 1év múlva lesz belöle 3.Akkor meg minek?Nekem tényleg tetszik a sárga :unsure:

Nekkem is bejön a sárga. :huh:

De valami effekt tényleg kell rá. Mondjuk a lila lakkot pont kihagynám... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit off, de hátha van valaki aki tudja...

Szal havernak van egy Audi S6 avant 4.2 96-os verdája. Ehhez keresne gyertyákat meg gyújtókábeleket,

valamint szeretne direktszűrő rendszert is (dupla ugye) rá. Van az ódisoknak valami Csergő féle kereskedése?

Anti? :huh: Te már talán művelt vagy a témában... :lol:

Persze.

Boombastick... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.