Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:huh: :lol: :lol: Az az igazi lazaság! :lol: Ma éppen láttam egy ilyet.A nagyobbik lányom jó helyre jár oviba..........az óvónőképző gyakorlóovijába.........gyerekek......

mik vannak ott!!!! :unsure:

Oszt nekem meg nem is szólsz!Mehetnénk együtt a gyerekért! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha mondhatok ötletet akkor szerintem ezzel a szinnel és a felni polírozva akkorát ütne, hogy mindenki hanyat b@aszná magát a járdán amikor arra mész. Tudom nem olcsó az a szín de a Csoki valami olyasmit mondott, hogy 300 - 350-ből lefújná neki (ennyi lenne a sárga is) a fényező az autóját de nincs erre ennyi pénze. Ráadásul levadászták melyik ez a szín. Azért bátorkodtam ezt javasolni mert amúgy is telifényt akarsz, akkor meg én tuti erre színre fújnám és ez tényleg nem jön szembe velem a Vácin.

Ehhez ki kell szedni a motort,mert elég hülyén néz ki ha az sárga marad,úgy már 400 lenne az ára.Abból veszek még1 astrát.Örülök ha ezt ki tudom majd fizetni.

Link to comment
Megosztás:

Ehhez ki kell szedni a motort,mert elég hülyén néz ki ha az sárga marad,úgy már 400 lenne az ára.Abból veszek még1 astrát.Örülök ha ezt ki tudom majd fizetni.

Elég drágák felétek a fényezök.... :unsure:

Nem érné meg inkább errefelé csinálni? Szerintem akár 100e-et is spórolhatnál. Van egy nagyon korrekt festönk.

Link to comment
Megosztás:

Ha mondhatok ötletet akkor szerintem ezzel a szinnel és a felni polírozva akkorát ütne, hogy mindenki hanyat b@aszná magát a járdán amikor arra mész. Tudom nem olcsó az a szín de a Csoki valami olyasmit mondott, hogy 300 - 350-ből lefújná neki (ennyi lenne a sárga is) a fényező az autóját de nincs erre ennyi pénze. Ráadásul levadászták melyik ez a szín. Azért bátorkodtam ezt javasolni mert amúgy is telifényt akarsz, akkor meg én tuti erre színre fújnám és ez tényleg nem jön szembe velem a Vácin.

Engem viszont érdeklene melyik is ez a szín :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó ott a amotor ahol van.Nincs 350-m egy telifényre,+ 100 lakatolásra....

Akkor nincs mit tenni tömeg színe lesz az Caravánnak. Igaz még mindíg nincs belölle sok de hát a Lambo narancs fekete sem volt az. :unsure: :huh: Akkor meg mi lesz? Lekaparod és eladod a sárga színt, hogy vehess egyedit? A fényezéssel nem szabad sporolni ezt te is tudod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nincs mit tenni tömeg színe lesz az Caravánnak. Igaz még mindíg nincs belölle sok de hát a Lambo narancs fekete sem volt az. :unsure: :lol: Akkor meg mi lesz? Lekaparod és eladod a sárga színt, hogy vehess egyedit? A fényezéssel nem szabad sporolni ezt te is tudod. :lol:

Pont itt van a példa arra miért nem akarok a sárgán kivül más színt.A sárga csak nekem tetszik.Blitz-en láttál sárga caravant vagy astrát ?

Csinálok egy olyan bordót 400ért és 1év múlva lesz belöle 3.Akkor meg minek?Nekem tényleg tetszik a sárga :huh:

Link to comment
Megosztás:

nekem is tetszik a sárga!

de a caraván nem :huh:

Pont itt van a példa arra miért nem akarok a sárgán kivül más színt.A sárga csak nekem tetszik.Blitz-en láttál sárga caravant vagy astrát ?

Csinálok egy olyan bordót 400ért és 1év múlva lesz belöle 3.Akkor meg minek?Nekem tényleg tetszik a sárga :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.