Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De egy polír azért kéne annak a felninek...

Meg azért azt is mondtam, hogy ennyiért nagyon jó vétel volt...és kevésbé jó eladás... :unsure: :huh:

Hát van ez így de én ma meg ezt vettem meg nagyon szépek több kép este lesz majd ami normális is.......

jah nem tökéletes a garnítúra de azt személyesen kell látni bár úgy sem észrervehető

Link to comment
Megosztás:

Hát van ez így de én ma meg ezt vettem meg nagyon szépek több kép este lesz majd ami normális is.......

jah nem tökéletes a garnítúra de azt személyesen kell látni bár úgy sem észrervehető

Megvetted Fazitól?? Látod nem rinyálni kell hogy eladta bizti hanem felhivni és megkérdezni.

Csak Fazi mindennek rendesen megkéri az árát, nekem még sose sikerült semmit sem vennem tőle, pedig már akartam eztazt.

Nekem annyira nem tetszik ez a felni, szerintem a fekabelű polirperemes meg a nekemeladottPettingernéllévőRonal sokkal jobban állt rajta.

Mondjuk eddigi tendenciádat nézve tökmind1 mert nem lesz még 2 hónapnál tovább :unsure:

Bazz ez a 4. garnitúra alufelnid a gép alatt az elmúlt egy évben :huh:

Ja nekem az RH sem teccett a tied alatt QP-jé alatt viszont frankó!

Mégvmi. Ha be tudnád cserélni a gizda elsőlökőst egy gyári elsőhátsó sárgára az jót tenne még a gépnek szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát van ez így de én ma meg ezt vettem meg nagyon szépek több kép este lesz majd ami normális is.......

jah nem tökéletes a garnítúra de azt személyesen kell látni bár úgy sem észrervehető

hogy ez mennyire kurv@jól néz ki :unsure: :huh: :lol: :lol:

ha ezt is leszeded és eladod egy állat vagy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd kiderül mennyi pénzbe lesz a fény meg a többi,és mennyi marad meg...

Ha mondhatok ötletet akkor szerintem ezzel a szinnel és a felni polírozva akkorát ütne, hogy mindenki hanyat b@aszná magát a járdán amikor arra mész. Tudom nem olcsó az a szín de a Csoki valami olyasmit mondott, hogy 300 - 350-ből lefújná neki (ennyi lenne a sárga is) a fényező az autóját de nincs erre ennyi pénze. Ráadásul levadászták melyik ez a szín. Azért bátorkodtam ezt javasolni mert amúgy is telifényt akarsz, akkor meg én tuti erre színre fújnám és ez tényleg nem jön szembe velem a Vácin.

Link to comment
Megosztás:

:huh: :lol: :lol: Az az igazi lazaság! :lol: Ma éppen láttam egy ilyet.A nagyobbik lányom jó helyre jár oviba..........az óvónőképző gyakorlóovijába.........gyerekek......

mik vannak ott!!!! :unsure:

Hát azért, hogy ha otthon már fogytán a tejcsi, azért ne vesszenek éhen szegények... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.