Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem miiiiiiiiiii?Sz@r az ülés,alacsony a hátulja,nem mutat nagyot a felni,nem szép a sárga szín,magasan van az eleje.Hirtele ennyi jutott eszembe :lol:

Ja és nem megy.... :unsure:

- Az ülésre soha nem mondtam, hogy szar...

- nekem jobban tetszett amikor magasan volt a hátulja...de evvel a felnivel már jó...

- nem is mutat nagyot a felni...az a szerencse, hogy 17-es...

- a sárgával sincs semmi bajom, mert nem az enyim... :huh: ...de erre is annyit mondtam, hogy ha már telibefújatom, biztos, hogy megdobnám valami effekt lakkal...kicsit lilásra...csak egy picit...ennyi...

- igen most magas lett az eleje...

- és tényleg nem megy...

De örülj neki, hogy én legalább megmondom...és nem "Húúúúúh de szépezek" csak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

- Az ülésre soha nem mondtam, hogy szar...

- nekem jobban tetszett amikor magasan volt a hátulja...de evvel a felnivel már jó...

- nem is mutat nagyot a felni...az a szerencse, hogy 17-es...

- a sárgával sincs semmi bajom, mert nem az enyim... :unsure: ...de erre is annyit mondtam, hogy ha már telibefújatom, biztos, hogy megdobnám valami effekt lakkal...kicsit lilásra...csak egy picit...ennyi...

- igen most magas lett az eleje...

- és tényleg nem megy...

De örülj neki, hogy én legalább megmondom...és nem "Húúúúúh de szépezek" csak... :huh:

még jó hogy nem neked készül :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.