Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Voltam péntek este Bazséknál a nordauto-s műhelyben fékcsere projekten. :lol:

Ezúton is köszönet nekik a precíz munkáért, nekem nagyon tetszett a hely, és

láthatóan ügyeskezű szerelők melóznak, jól felszerelt műhelyben. :D

Én minden további nélkül bemehettem a műhelybe az autóhoz, nem volt gond.

A kézifék problémát is megoldotta a szerelő ügyesen (elveszett belőle egy rögzítő

kapocs, és a régi fékpofa a kerékagyat esztergálta már régóta), két év óta először

használható a kézifék az omin. :unsure:

Bazzsal közben a régi fórumos nosztalgia kedvéért jól osztottuk egymást, szal

nem unatkoztam. :lol:

Jah, és köszi Viktornak is a Csergőben a fékes cuccokért gyorsban, okosban. :huh:

Hol van ez a "nordauto-s műhely"?

A kézifékem nekem sem jó:lol:

Link to comment
Megosztás:

Hahó!

Kérdésem illetve kérésem lenne az E-bayon jártas emberkékhez h mennyire rizikós ott vásárolni ha megéri akkor tudna e valaki nekem segíteni(se nyelvtudás se számlaszám) ugyanis ha Coupéval megegyezünk akkor mindenképp ráugranék egy garnitúra Ronal turbóra de itthon nem sok esély van rá h találjak meg lehet h postaktg-gel is olcsóbb lenne kintről.....

Vki? megköszönném bizti!!!!!!!!!!! :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez most engem is érdekel, mert nekem is jött egy 2004-es felszólítás, 10ezres. :lol:

Nem is tudtam hogy volt ilyen jegy nélküli parkolásom. Illetve amiről tudtam, befizettem

(persze a csekk a tavalyi költözésnél tuti ki lett dobva, akkor kiszanáltam a régi dolgokat).

Nincs ezeknek a gennyládáknak felszólítási kötelezettségük időben? 8 napot adnak a

befizetésre, de nem kell értesíteniük ha nem teszem meg, csak 5 év múlva kamatokkal??? :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ne foglalkozz vele, úgy sem tudják behajtani...

:unsure:

1.) bizonyítsák be, hogy te megkaptad a mikuláscsomagot :lol:

Sajnos be tudják hajtani. Nekem a nevemen van mindkét autóm. :huh:

Ha van fényképük, akkor nem kell semmi mást bizonyítaniuk a kis gennyeknek... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.