Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ööö nem a 14 kerben csücsül ez az auto többnyire? bububu-s kereskedés elött?! igy rémlik nekem , mindig jol meg néztem magamnak ezt az autot...ha mindne igaz...

Na én mentem evvel tegnap egy karikát...nagyon egyben van, jól megy, csak nekem személy szerint a lökösök nem jönnek be...

de belseje patent...és gyors kis kocsi... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

nagyon szép és jó autó.

a Redi biztosan öngyilkos lenne, mert ez annyiba kerül, mint amennyiért az övét vette, ez klimás, és asszem egy picit jobb mint az övé.... :huh:

Amikor Redi vette még kicsit magasabbak voltak a gsi árak.Szerintem ennek elég jó az ára :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na kinn voltam ma a ringen. Sajnos a nyílt nap nem azt jelentette amire én gondoltam, így beneveztem 6-ért egy órára.

Elég jó a pálya, csak sajnos egy BMW driftelgetett előttem és vagy 4-5 kanyarban felhordta a földet meg a kavicsot a pályára. :unsure:

A konikkal feltekerve is billegtem össze-vissza, de nagyon jó volt. Gumiknak inkább csak a széle kopott, igaz a teljes menetidőm max. fél óra lehetett. Tovább nem is volt kedvem kínozni az autót. Lényegében csak a 2-est és 3-ast tudtam használni, természetesen csak max. fordulat közelében.

Néhány videó:

www.sohc14.uw.hu

Sajnos olyanok amilyenek. De videóról közel sem hozza azt az élményt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi, az biztos. :unsure:

Érdekes látni, hogy néhány dolgot egészen máshogy oldottak meg, mint a szlovének a 4x4 Corsánál, mit nemrég belinkeltem. Nagyon komoly munka.

Itt csak azt szeretném tudni,hogy a futóművek pontos együttfutását,hogy lőtték össze?Mert amikor azt rakod összefelé folyamatosan mérni kell,mert a legapróbb hegesztés is elhúzza!

Link to comment
Megosztás:

nagyon szép és jó autó.

a Redi biztosan öngyilkos lenne, mert ez annyiba kerül, mint amennyiért az övét vette, ez klimás, és asszem egy picit jobb mint az övé.... :huh:

ne örülj, ilyen könnyen nem szabadulsz tőlem :lol:

viszont kíváncsi vagyok 2005 májusában mennyiért próbálta volna eladni...biztos nem ennyiért...és kíváncsi vagyok mennyi ideig fogja árulni... (és végül mennyiért megy el :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Télleg szép a caravanon a a felni (és nem promózom a felnimet), de most nézegettem az oldalakat és semmit érteleset nem találtam ezen kívül:bbs15" amit feldobnék helyette nah mind1 majd még egyezkedjünk vagy valami Coupé!

Ez a BBS RS1-es szerintem a legszebb felnik egyike. Tuti vennék ha lenne 1"-ban. Annó a GTE-re akartam ilyet de nem nagyon volt még akkoriban. Akinek meg volt nem szabadult volna meg tölle semmi pénzért. :unsure:

Szerintem jól nézne ki a Caravanon a Sárga 17-e. Fel kéne dobni rá csütörtökön próbaképp. Viszek emelőt szívesen! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Elmenjünk a lakatos sráchoz? Szerintem simán megengedi, hogy rááljunk az aknára. Egyenlőre csak, hogy megnézzük mit lehetne tenni.

Már leszedtem 3 helyen ért bele.Most egyenlőre így marad.

Nekem Demo képe meggyözö szép rajta a felni.Már csak Sárgán múlik hogy oda adja 130ért.

Link to comment
Megosztás:

ezt a topikot lessétek meg!!

asztakurv@!

4x4 es tigra igy készül....

Uhh.. ez durva. nah ez ám az épített autó :lol:

h avalaki akar venni egy hibátlan, müszaki állapotu Astra GSI-t:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024.....

Hmm... ez tényleg szépnek tünik így képeken... bár az a hátsó dupla szárny nem annyira jön be.. de mondjuk nem is annyira rossz :huh:

Amikor Redi vette még kicsit magasabbak voltak a gsi árak.Szerintem ennek elég jó az ára :unsure:
Háát jah.. nekem is mindig eszembejut, amikor ilyeneket látok, hogy én mennyiért vettem az enyémet.. még ha a hitelt nem is adom hozzá. De aztán pont ezzel vigasztalom én is magam.. az már tobb mint 3éve volt.. :lol:
Link to comment
Megosztás:

A kartervédőnél meg nem lehet kivágni belőle egy V alakot a leömlőnél?

Jaja.. ha más megoldás nincs, én is ilyenre gondolnék.. vagy kikönnyíteni az anyagot.. nem tom milyen vastag..

Én is erősen gondolkodom valami védelmen.. már tele van a hócipöm, hogy egy-egy méretesebb nyomvájúnál pl. buszmegáló, ha nem tom kikerülni, összeszörított fagakkal kell átmennem.

Pedig nincs is ültetve a kocsi. Bár a Raptortól vett régi Gsi rugókkal szerintem lentebb van mint a gyáriakkal..

Link to comment
Megosztás:

Ez a BBS RS1-es szerintem a legszebb felnik egyike. Tuti vennék ha lenne 1"-ban. Annó a GTE-re akartam ilyet de nem nagyon volt még akkoriban. Akinek meg volt nem szabadult volna meg tölle semmi pénzért. :lol:

Szerintem jól nézne ki a Caravanon a Sárga 17-e. Fel kéne dobni rá csütörtökön próbaképp. Viszek emelőt szívesen! :lol:

jah az télleg zsír csak az asszem 8x15-ben van vagy mi és azt kb 200 kiló körül szokták dobálni guma nélkül uh maradna a 7x15 ami bár kicsi de úgy olyan állapotban nagyot mutatna sztem csak az is drága :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.