Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a csoki gyerek egy autó gyilkos, tegnap fél éjfél felé Hungáriáról kanyarodnék az Üllőire ki mentem egy kamion mögül jobbra, és majdnem beleszálltam egy zöldséges tranzitba, nézem olyan ismerős ez a zöldséges gyerek, Há ő volt az, kinyirta a Tranzit kardánját, mi lesz az astrával ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na Redi nem kell egy turbó? :huh: :lol:

Csak a lefújó hangja miatt kellene :D

Tegnap kb olyan volt, mint nyári gumival magas latyakban menni hidegben....az autó eleje össze-vissza mászkált, csak azt hallod, hogy a kerék pörög és néha elkap 1-1 száraz aszfaltrészt ott meg megy mint a mérgezett egér.....az egészben az votl a durva, hogy mindezt egy picit nyálkás útón 3-ban 140-nél csinálta ;)

Kurv@erős az az autó :) Mondjuk durva, hogy mentunk 6 km-t és 2 helyen csúszott szét a cső :lol: :lol:

(a sárgabusz meg mégerősebb lett volna, ha egy 2 másodperccel hamarabb érünk a kereszteződésbe :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Csak a lefújó hangja miatt kellene :lol:

Tegnap kb olyan volt, mint nyári gumival magas latyakban menni hidegben....az autó eleje össze-vissza mászkált, csak azt hallod, hogy a kerék pörög és néha elkap 1-1 száraz aszfaltrészt ott meg megy mint a mérgezett egér.....az egészben az votl a durva, hogy mindezt egy picit nyálkás útón 3-ban 140-nél csinálta :lol:

Kurv@erős az az autó :D Mondjuk durva, hogy mentunk 6 km-t és 2 helyen csúszott szét a cső :huh: :lol:

(a sárgabusz meg mégerősebb lett volna, ha egy 2 másodperccel hamarabb érünk a kereszteződésbe :unsure: )

Ment az állatkodás megint? ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan utánaolvasva, nem volt ott 10 henger csak 8, 6100ccm.

kis idézet:

"A motorerő magáért beszél, hiszen 425 LE és 570 Nm bőven elegendő egy 2 tonnás terepjáró mozgatásához, ráadásul ezen még az automata váltó sem ront. Öt, azaz 5 másodperc kell 0-ról 100-ra, és lazán kifutja a 250 km/h-t. Ennél vannak elképesztőbb adatok is, ugyanis 19 mp alatt felgyorsul 0-ról 160-ra, majd meg is áll. Ebből körülbelül 13 lehet a gyorsulás, 6 a lassulás, amiben a hatalmas fékek is szerepet játszanak. A 20 collos felnik alatt elöl 350, hátul 340 mm átmérőjű Brembo-tárcsák lapulnak, amelyek 38 méteren belül megállítják 100-ról a masinát."

Cikk az autóról

Link to comment
Megosztás:

Hát arról, hogy gyorsulgattunk a Hungárián, és a belső sávban állt egy ilyen fekete jeep...

Tom szépen arrébb ment egy sávval, hogy odaférjek én is...ergo kikerültük, hogy ne tartson fel minket a gyorsulásnál...

Na vadul nézzük a lámpát, sárga...és hopp...kaptunk vagy 5 autót a Jeeptől... :huh: :unsure:

Nem hittük el...na mondom, nem baj, majd fennt megfogjuk...aha...mint amit kötélen húztak...

Ha sikerült elkapnom a rajtot, akkor 1X sikerült 1-1 et mennem vele, de egyébként csúnyán gyalázott...mind e közben, mi drukkoltunk, hogy ne essen szét, ők meg gondolom vége lett a színháznak...csinin felöltözve, konferenciabeszélgettek közben a házinénivel, hogy jól vannak e a gyerekek, meg DVD-ztek közben...a csajszi a jobb 1-ben meg reszelte a körmét közben...

Hát jó darabig nem tértem magamhoz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felül már együtt mentünk, csak akkor már nem bírtam behozni...szal kocsiztunk utána, de nagyon minimálisan csökkent csak a táv... :unsure:

Neki 220 pacija volt/tonna, neked meg olyan 270/tonna. Mentetek kettőből is de akkor sem volt lényeges változás... :huh:

Lehet hogy hozzá is volt nyulva a mocihoz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.