Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ilyen idős rugoknál már nehéz megmondani, hogy mi a pontos helyzet. Az biztos hogy keményebb, mint az alap F Astráé és lejebb is van.

Gyárilag kb ez volt a helyzet. :unsure:

Azért kérdezem mert most fk gátló+rugó van benne -35/-40mm-es ültetéssel.

De mivel azt f astra-hoz hirdeti az fk és nem gsi-hez ezért gyanus hogy nem ült annyit.

Viszont a Weitec-nek van kimondottan gsi astra-hoz azt hiszem 35/35-ös max-al.

Link to comment
Megosztás:

Na én még most szaladok összedobjuk a GSI-t és utána megyek... :unsure:

Teljesen feleslegesen mész oda a gsin nem tudnak féket mérni.Leér az eleje.Az enyémet se mérték meg csak lecseréltettem a fékolajat.Jobb lett sokkal,éreztem én hogy kicsit levegős volt....

Link to comment
Megosztás:

Teljesen feleslegesen mész oda a gsin nem tudnak féket mérni.Leér az eleje.Az enyémet se mérték meg csak lecseréltettem a fékolajat.Jobb lett sokkal,éreztem én hogy kicsit levegős volt....

Legalább akkor ez megvolt.

Anitnak meg nem kell hogy mérjék, elég ha valaki megkérdezi, hogy tényleg elfér-e a kerék... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Teljesen feleslegesen mész oda a gsin nem tudnak féket mérni.Leér az eleje.Az enyémet se mérték meg csak lecseréltettem a fékolajat.Jobb lett sokkal,éreztem én hogy kicsit levegős volt....

fukkk...és csak féket néznek vagy foglalkoztak nálad futóművel is?

(bár az enyém jóval magasabban hordja az orrát -olyan mint a gazdája :unsure: - lehet, hogy én odaférek :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Legalább akkor ez megvolt.

Anitnak meg nem kell hogy mérjék, elég ha valaki megkérdezi, hogy tényleg elfér-e a kerék... :huh:

Mivel Én tudtam hogy nem fogják tudni megmérni,eleve úgy mentem oda hogy fékolaj csere,mivel gondolom jó régen lehetett lecserélve meg levegős is volt.

fukkk...és csak féket néznek vagy foglalkoztak nálad futóművel is?

(bár az enyém jóval magasabban hordja az orrát -olyan mint a gazdája :lol: - lehet, hogy én odaférek :lol: )

Ez egy olyan műhely ahol nem szeretik ha az ügyfél bent van,ezért nem tudom miket néztek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hamár fékolaj akkor beteszem ide is hátha valaki nem olvassa az eladó topikot. :huh:

Az alábbi cuccok hevertek jól elbújva ha valakit érdekel szívesen megszabadulnék tőlük:

Makra kontakt spray (3db) 500,-/db; Castrol Response DOT4-es fékolaj (2l) 1000,-/l Új ára 3990,- de lehet itt olvasni is rolla!

http://img1.tar.hu/gsitamas/img/28401697.jpg

Utángyártott benzinszürő az összes bilincses rögzítésű Opelhez 900,- (Corsa A Kadett D,E Astra F Vectra A Calibra Omega A Senator B Frontera A,B Monterey).

http://img1.tar.hu/gsitamas/img/28401698.jpg

Gyári AC relé (62 38 514) 1500,- (Vectra B, Omega B 20Nej, 20SE, X20XEV, X20SE, X25XE, X30XE)

Korinak és Mackósajtnak pont jó :unsure: :lol: .

http://img1.tar.hu/gsitamas/img/28401699.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na mondjuk ilyenekről nem volt szó, hogy nem tok felállni a padra...hívtam Bazst, de lenyomott...úgyhogy hazajöttem nem megyek...

Ja összeállt a vas, de hát ebben az időben nem tom nagyon tesztelni...valahol egy vácuumcső nem okés...szal van még bibi...de megy és jó, és brutál... :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

és ki áll be a padra? vagy ezt legalább engedik neked?

beírod, vagy ennyire hosszu listát nincs kedved gépelni? :unsure:

Már a szervizbe se állhattam be. Jó ha nagyon akartam volna mint pl István akkor én álltam volna be de nem erőltettem.

Írtam, főfuckhenger

Link to comment
Megosztás:

pedig sztem nagyon korrektek...ülés- és kormányvédőt is raknak fel beszállás elött

Ez így van.Korrekt szervíz,jó szerszámokkal és emelőkkel.Én is csak azért álltam be vele mert szerintem a srácnak nem volt kedve betekerni az ülést.

Azért nem lehet bent senki a műhelyben,mert a francia fickó azt mondta hogy a magyar ember rafkós és ellesi hogy kell megcsinálni az autót,legközelebb meg megcsinálja otthon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.