Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem is bejön ez a lámpa, nem vagy vele egyedül Redi!

Bár ugye gyáriból is van a sima meg a sötétített...nekem ez utóbbi van de egy új faja fényezéshez már nagyin is menne ez a lámpa szerintem ...

ejha...olcsóbbra számítottam...de mivel MTS már nemnagyon lesz :huh: :lol: igy valszeg ilyet veszek majd......más normálisat nemláttam, astrára a luxus style-os lámpák hányadékok egytől-egyig :unsure:
Link to comment
Megosztás:

Redi! kérdezd még meg még egyszer...meg még soxor...

Szóval, ha nem rémlene senkinek...az Azevek amik a Dyninél vannak azok anno az enyimek voltak...

oldalanként 4 cm van húzva...így is kanyarban a szilentek engedtek ennyi, hogy épp hogy beleértek...

Chaba felnijei is tőlem vannak... :huh: :unsure: az ültetés nélkül más tészta... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hoppá tényleg, és akinek ilyen lámpája van annak volt gond az illesztéseknél? nem kellett körbetömítőzni meg semmi ilyesmi??? nem szeretnék akváriumot hátulra :lol:

A lexus stylra jellemző a párásodás meg a szar illesztés...a többi fajtával nincs gond... :huh:

Demo!

Ne mond már,hogy egy gyári GSI lámpi szebb mint pl az MTS... :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hoppá tényleg, és akinek ilyen lámpája van annak volt gond az illesztéseknél? nem kellett körbetömítőzni meg semmi ilyesmi??? nem szeretnék akváriumot hátulra :unsure:

Kicsit játszani kellett vele, nem ugrott úgy a helyére, mint a gyári, de nem ázott be mellette, nem kentem be semmivel,és csak hideg időben történő mosás után párásodott.De csak egy kicsit.Aztán pikk/pakk elmúlt! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Redi! kérdezd még meg még egyszer...meg még soxor...

mit kérdeztem b+? olvass már vissza egyszer...meg még soxor...

tudom, hogy neked a 9-hez mennyi volt szélesítve és azt is tudom, hogy beleért...de neked akkor már a 60as rugók voltak benne emlékeim szerint.....

én a 9.5-öt kérdeztem ugy, hogy jóval nagyobb sulyal számolok hátul

(de kib@szottul unom már az állandü okoskodást mindig :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.