Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

9,5"-hoz mennyit kellene szélesíteni? és mekkora kerék kell rá? 235? :unsure:

Attól függ mekkora az ET szám.Arra simán jó a 215/40 16

Ahhoz már útvonalengedély kellene....

Diny friss felgenjeihez sztem 3-4 cm-t kellene kihúzni az "ívet" ami 9" és hát elöl sem raknám be az ujjamat egy nagyobb "huplinál" :huh:

Van az 4 centi hátul,de azt ne felejtsétek el hogy ET 15.Elöl meg sose ért bele,pedig lejjebb van az eleje az enyémnek.

Link to comment
Megosztás:

kb 4 centit...nekem mindenképpen szélesíteni kellene, a kérdés az, hogy a., lehet e egyáltalán annyit?; b., mennyi az annyi? :lol:

Most mégis bele akarsz vágni?Vagy csak álmodozol?Lehetni mindent lehet csak új javító ív kell hozzá......

a sárághoz jól menne vmi vajszinű kárpit :lol:

a tetősín is jól néz ki rajta remélem nem akarod leszendni :unsure:

Nekem is tetszik :huh: mert most nagyon sötét a belseje.Eszemben sincs levenni a tetősínt.

Link to comment
Megosztás:

ejha...olcsóbbra számítottam...de mivel MTS már nemnagyon lesz :lol: :lol: igy valszeg ilyet veszek majd......más normálisat nemláttam, astrára a luxus style-os lámpák hányadékok egytől-egyig :huh:

Gyári GSI hátsó lámpa, az a legszebb! ;) :D

Még soha nem értettem, hogy miért kell egy szép alkatrészt kicserélni egy kevésbé szépre és ezért még fizetni is? :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.