Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a gyári leömlőre melyiket lehet még rátenni??

Mert ahogy elnézem a képeket, itt pont ellenkezően áll a nyomó oldal... :unsure:

most került a kezembe a februári Opel Scene Flash újság, abban van egy narancs kadett, azt írja az újság, h audi rs2 turbó van rajta. megpróbálom holnap beszkennelni a cikket.

Link to comment
Megosztás:

:unsure: :huh: :lol:

Most kereshet egy F28-at. Anélkül semmi értelme.

Szerintem meglepően sokáig bírta azért az F20. Majdnem a 2x-es nyomatékot kapta, mint amire tervezve lett...

De az biztos, hogy a jövő az legalább egy F28...

Ruddee te milyen váltóval rakod össze?

Link to comment
Megosztás:

hol tudom beállítani, hogy a friss kommentek kerüljenek előre,??

ez a fórummotor alapból nemtudja...de nem is igazán jó :lol:

Egyébként valaki hozzon fekete Neoluxot csütörtökön lurdyhoz, festeni kell egy kurv@ nagy X-et a tetőre....kinéztem és ha nem lenne rajta tetőablak nem találtam volna meg a kocsim...tele az utca fehér autókkal :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez a fórummotor alapból nemtudja...de nem is igazán jó :lol:

Egyébként valaki hozzon fekete Neoluxot csütörtökön lurdyhoz, festeni kell egy kurv@ nagy X-et a tetőre....kinéztem és ha nem lenne rajta tetőablak nem találtam volna meg a kocsim...tele az utca fehér autókkal :unsure: :huh: :lol:

Én viszek, de akkor tényleg fel kell festened... :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Cserébe nem végezlek ki Dart'sban...családostúl...

Ja amúgy megdölt a Bull Master rekord...356-ot csináltam... :unsure:

Bulmasztif rekord dőlt meg, te szerencsétlen, 1 perc 40 alatt futottál 800 métert, amikor üldözött egy kölyök bulmasztif. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Fbazsi írt nekem egy ímélt, hogy "ezt a felnit feltétlenül mutassam meg az asszonkának!!!" ennyi. én meg akkor mutassam végig asszonkának az Univerzum 10 a negyvenezrediken féle felnijét... :unsure:

nem tudjátok mire gondolhatott?

nah az IT expert ezek szerint küldött egy üres levelet :huh: :lol:

linkelt vagy 5-6 oldalal korábban vmi fekete felnit, valszeg arra gondolt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megszólalt a nem megyek gyorsan mert az nem tesz jót az összkeréknek.. :unsure:

Péntekre virítsál valamit, mert gyengusz lesz a Cali... :huh:

Nem a gyorsaság nem tesz neki jót és nem is a szar út, hanem a szar uton az eltolás...

Pff...

Majd kiveszem az izzókészletet, aztán rohanhatsz az EDS-hez hogy virrítsanak még plusz 100 pacit a tiedbe, hogy legalább a Lurdynál utolérj... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.