Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha nem 85 ezer ft-ért gürcölnék egy jól menő konyhatechnológián akkor vennék olajpumpát is kuplung szettet is és a hengerfejjet is felujitanám...gondolom nem vagyok egyedül ezzel...

de ha nem kezdek sürgősön lopni csalni akkor ezek nagyon lassan lesznek megoldva.. :huh: :unsure:

erről jut eszembe ha valakinek háztartási gép/termék kell jöjjön , látogasson meg nézünk vlmi akciósat :lol:

Agymosógép? Mert úgylátom jobb lenne ha fogyatékos lennék akkor legalább Gabi lenne a király!

Link to comment
Megosztás:

Te kezdted Einstein a személyeskedést! :huh: Ezért lovagolok még rajta mert kurv@ra felb@szott az ostoba értetlen diplomás egoizmusod!

Az ostobaságról éppen most állítottál ki egy erős bizonyítványt a fenti soraiddal. :lol:

Köszönöm hogy elmondtad a véleményed a versenyzésemről és rólam, még ha nem is voltál ott soha egyen sem.

És így azt a közel 40 alkalmat sem láthattad, amikor dobogón álltam... De ez mellékes tény, most az a fontos

szempont, hogy valahonnan elő kellett húzni egy alapos mocskolódásra valót... :unsure:

A személyeskedést nem én kezdtem, direkt nem mondtam ki, hogy ki volt a tanácsadó... (volt) tiszteletből.

Uff.

Link to comment
Megosztás:

Megnézetem a tolatólámpa kapcsolóját... kiszedtem a helyéről és úgy is kipróbáltam. Újjal megnyomkodtam és úgy űködik!!! :unsure:

Több miont valószínű, h a váltóban esett szét a kapcsolót aktiváló valami... amiről nem tudom h mi.

Állítólag le lehet szedni a váltó tetejét és buherálni ezt a részt... nem tudom...

Na ha most valaki tudja a továbbiakban mit csináljak az legyen kedves ossza meg velem.

Link to comment
Megosztás:

Megnézetem a tolatólámpa kapcsolóját... kiszedtem a helyéről és úgy is kipróbáltam. Újjal megnyomkodtam és úgy űködik!!! :unsure:

Azért előbb mérj rá a kapcsoló vezetékére... Az egyiken +12V kell jöjjön, a másikon pedig az égő van földre kötve, tehát

ott valami kicsi ellenállást tudsz mérni a földhöz képest. :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem hinném h elektronikus baj van...

benyomom újjal azt a részt amit a váltóból kéne valami ki pöcöknek és tökéletesen működik.

elötte rövidre zártam és is világított... szóval tuti h valami váltón belüli mechanikus gebasz.

de hogy mi ?!

Link to comment
Megosztás:

nem hinném h elektronikus baj van...

benyomom újjal azt a részt amit a váltóból kéne valami ki pöcöknek és tökéletesen működik.

elötte rövidre zártam és is világított... szóval tuti h valami váltón belüli mechanikus gebasz.

de hogy mi ?!

Attól még lehet a kapcsoló a rossz, lehet, hogy csak késöbb kapcsol, mint kellene.

Ki kellene próbálni egy másikat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.