Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát, ha továbbra is ilyen lesz a költségvetés mint most, ...

Jah, erről jut eszembe, a mai tenderbeadásos játékos picit sokba fájt.

Ma hajnalban 3.30kor feküdtem le, és 9kor kellett leadni az anyagot.

Az alábbi büntiket kb. 15 perc alatt sikerült begyűjtenem:

- zöldterületen parkolás

- közúti forgalom veszélyeztetése

- első rendszám nincs (ez 2x - mert ugye a matrica elveszett)

- biztonsági öv nincs

- záróvonal/szembeforgalom

kb. ennyit jegyeztem meg, mert kurvára nem érdekeltek sem a közterületesek, sem a rendőrők, mellesleg még nem vettem be a reggeli KVt, így hajnalban "szelektívek" az érzékelő képességeim...

ps.

Tisztában vagyok vele, hogy volt egy-két szabály, amit nem tartottam be. De az nagyobb köcsögség, hogy kijön a rendőr (3 példány), leparkol a kocsimmal szemben 20 méterrel (világítás, járó motor), kihívja a közterületeseket, majd versenyeznek, hogy melyik mit tud alkotni...

Link to comment
Megosztás:

nem lesz ebből semmi probléma.

Picit felhúztam magam, hogy miután teljesen kultúráltam elbeszélgettem a közteresekkel, - már vágtam, mire megy ki a téma - jön három bunkó rendőr, aki picit sokat képzel magáról... Eleinte gondolkoztam, hogy szemből koppra melléállok, aztán megkérdezem, mif@szt akar. Aztán gondoltam jobb a békesség, meg projekt van, még dolgom volt, így inkább nagy gázzal leparkolom valahova a kocsit... :unsure: Itt borult ki a bili, amikor sétáltam vissza, a köcsög letekret ablakból magyarázott vmit, én meg visszakérdeztem, hogy "nem látod, hogy parkol a kocsi? #bííp#" Ilyen gyorsan rendőrt kimászni kocsiból még nem láttam...

Elsorolta, miket szegtem meg, aztán megkérdezte, mi volt a közteresekkel... Én meg, hogy most épp kordonra gyűjtenek, vagy benzinre az 1.4 Supersport Skodába... Persze, nyomozáshoz ész kell, azt a tanultakra bízzák...

Link to comment
Megosztás:

Hejhó!

Mai kvíz kérdésünk:

Mi van a képen?

(amugy a vezető ülésem mellett van kb.)

gsi valami

Az ülésen a Priotechnikai övfeszítő (fekete cső sárga matrinya) a küszöb melett közvetlen az ETC vezérlője (kipörgésgátló).

Jó kis este volt 2x elvertem a nagy C20XE-ket rajtból 3. elejéig. Utána már nem is nyomtam, mert minek!? :unsure: Meg fogom chippelem! :huh: Ja és végre egyszer nem az István ment mindíg elöl. Igazad van! Nem kell mindíg gányolni néha kímélni is kell az autót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó kis este volt 2x elvertem a nagy C20XE-ket rajtból 3. elejéig. Utána már nem is nyomtam, mert minek!? :unsure: Meg fogom chippelem! :huh: Ja és végre egyszer nem az istván ment mindíg elöl. Igazad van! Nem kell mindíg gányolni néha kímélni is kell az autót. :lol:

Csak is azért sikerült "2x elverni a nagy C20XE-ket rajtból" :lol:

Link to comment
Megosztás:

biztos forrásból tudom hogy senki nem találkozott ilyen problémával még akinek GSI-je van ezért érdeklődöm:

sokat fogyaszt az autóm a compu szerint :unsure: !!! :lol: :huh: alias 13.2 körül városban,

nyomon vagyok az ügyben h vajon a compu a bibis e , telitankoltam egy hete a gépet ha elautozok 100-200km-et akko majd visszatőtök rá de addig is érdekelne hogy mik a javallatok.

Hőjeleadót, hőgombákat, cseréltünk már.A gyertyáim tűrhető állapotban vannak.A kipuffom nem ereszt nem lukas mondhatni kiváló állapotban van.Comp diagnosztika nem mutatott hibát(abs jeladót meg fékvastagságot csak de ez nem hinném h idevág)

Nos? Micsináljon Lacus?

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Ó igen... ugye elméletileg ezek az "olcsó" dolgok közé tartoznak...

Jah és még egy apróság...azt hogy milyen ablaktörlő moci kell nekem azt megtudom valahogy állapítani anélkül hogy szét szedném a hátulját a gépnek? mert állítólag több fajta létezik GSI astrához is...csak ma este kapnék bontottat és nemtudom mi alapján válasszak majd...

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Ma hazafelé nagyon-nagyon jó volt. Végre megtörtént az, amiért a Calit újítottam. :lol:

Egy sokkal-sokkal jobb autó lenézett és teljesen mást várt. Amit viszont kapott azt már nem tudta behozni a bő 200 méter alatt.

Nagyon jó érzés volt. :unsure:

Összkereket mindenkinek. :D ;)

Valahogy együtt tudok érezni vele :lol: Annyi különbséggel, hogy én nem néztem le a tied.. tudtam, hogy nagyon el fogsz menni(sziget) de hogy ennyire.. szinte 0 tapadásom volt.. te meg.... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.