Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Demo!

Néhány infó a slicket illetően...

Ezzel a mérettel ment a Karmann 0.9g-t kb, de hát az ugye hátsókerekes...

Ave, az utóbbi 2.5 évben ezt használta...

Viszont, nem ajánlották kifejezetten...legalább is ebben a méretben, mert ez puha oldalfalú gumi...és ez a méret túl peres hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Demo!

Néhány infó a slicket illetően...

Ezzel a mérettel ment a Karmann 0.9g-t kb, de hát az ugye hátsókerekes...

Ave, az utóbbi 2.5 évben ezt használta...

Viszont, nem ajánlották kifejezetten...legalább is ebben a méretben, mert ez puha oldalfalú gumi...és ez a méret túl peres hozzá...

Olvastam a Timeslipen, de köszi! :huh:

Azt nem írták még, hogy mit ajánlanak?

Csak mert a bordó turbó Corsás srác erre esköszik.

Mondjuk az én teljesítményemhez egy síma slick is elég lenne... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem azt mondták, hogy szar...csak hogy ez nem a legjobb méret... :unsure:

Mondták még anno, hogy nem rossz a Matador sem, meg a BF Goodrich Drag Slick sem...Gézáék BF-el mentek tavaly, első versenyre megakpom tőle, egy próbára...ha bejön én azt fogok venni... :huh:

Árakat tudsz mondani?

Úgy kb....

Link to comment
Megosztás:

Kibírják...

mondjuk épp hogy... :unsure:

Meg egy év után az élmenők úgy is eladják...mert már nem marad olyan jó minőségű...

A Slicknél meg van, hogy hány felmelegedést lehűlést bír ki kb...mert utána már változik az összetétel...és nem marad olyan jó...

Meg ne felejtsük el, hogy ők nem mennek versenyenként 10-15X csak annyiszor, hogy épp bejussanak... Bye futam esetén meg nem mennek durva időket, csak végiggurulnak...és ha esélytelenek, akkor sem szoktak próbálkozni...csak mennek egy lazát...

Link to comment
Megosztás:

Kibírják...

mondjuk épp hogy... :unsure:

Meg egy év után az élmenők úgy is eladják...mert már nem marad olyan jó minőségű...

A Slicknél meg van, hogy hány felmelegedést lehűlést bír ki kb...mert utána már változik az összetétel...és nem marad olyan jó...

Meg ne felejtsük el, hogy ők nem mennek versenyenként 10-15X csak annyiszor, hogy épp bejussanak... Bye futam esetén meg nem mennek durva időket, csak végiggurulnak...és ha esélytelenek, akkor sem szoktak próbálkozni...csak mennek egy lazát...

Mondjuk ez a felmelegítés dolog szerintem a gyorsulásokra nem annyira jellemzö, mert körversenyen sokkal melegebbek lesznek a gumik.

Link to comment
Megosztás:

Azt még nem egészen értem, hogy ha 1-ben indulok és kikapar, akkor csak az egyik oldalon kapar ki, de ha 2-ben, akkor már mindkét oldalon....

Ha 70-80 körül kapar, akkor két vastag csíkot húz az aszfaltra. :unsure:

Redi, legalább így néz ki a sín felfogatása?

Link to comment
Megosztás:

Azt még nem egészen értem, hogy ha 1-ben indulok és kikapar, akkor csak az egyik oldalon kapar ki, de ha 2-ben, akkor már mindkét oldalon....

Ha 70-80 körül kapar, akkor két vastag csíkot húz az aszfaltra. :unsure:

Ez azért van, mert egy darabig bírja difi...na most 1-esben akkora erő hat rá, hogy nem...kettesben már ez az erő kisebb, és mivel egy pillanatra váltásnál mexűnik a túlpörgés...így már nem hat rá akkora erő...nem tudom, hogy ez így érthető volt e... :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez azért van, mert egy darabig bírja difi...na most 1-esben akkora erő hat rá, hogy nem...kettesben már ez az erő kisebb, és mivel egy pillanatra váltásnál mexűnik a túlpörgés...így már nem hat rá akkora erő...nem tudom, hogy ez így érthető volt e... :huh: :unsure:

De ezt akkor is csinálja, ha állásból 2-ben pörgetem... :lol:

És ezt akár 10-20 méteren keresztül, vagy amíg el nem éri a kocsi a kerekek sebességét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ezt akkor is csinálja, ha állásból 2-ben pörgetem... :unsure:

És ezt akár 10-20 méteren keresztül, vagy amíg el nem éri a kocsi a kerekek sebességét. :huh:

Akkóóóó szar az egész...dobd ki...vagy add el...de még most szabdulj meg tőle, míg nincs nagyobb bajod vele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkóóóó szar az egész...dobd ki...vagy add el...de még most szabdulj meg tőle, míg nincs nagyobb bajod vele... :lol:

Oké! Már úgyis megvan a 3,94-es váltóm. :unsure:

Csak azt nem értem, hogy ha mindig azt a kereket hajtja, amelyiket könnyebb, ammor miért tekeri 2-ben mindkettöt.

(Mondjuk attól függetlenül úgy is szarul indul) :huh: :lol:

Anti, nem kell sperr, heggesztett difi rulez! :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.