Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jah, meg lehet hogy csak a hidrotőke olajjáratok vannak tele dzsuvával.

Egyszer úgyis belátja hogy mechanikailag kell hozzányúlni, ha eredményt is akar...

mert ennyiből akár vazelint is próbálhat bele, az biztos jobban kitámasztja

a hidrotőkéket, mint a motorolaj, meg aztán jó a viszkozítása is... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

azt pl honnan tudod, hogy sz@r a hengerfejem is? :unsure:

Nem tudom,de pl az Anti ha jól emlékszem 50ezer ft-ért vett hengerfejet amiben jók a hidrótökék is.A csere meg 1 nap alatt megvan.Utána ráérsz a másikban kicserélni amit ki kell.

Ez olyan Antis megoldás hogy ne álljon sokat az autója :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg sem kérdezem honnan tudod...de remélem nem esik egybe a nemrég mesélt előzetesben töltött éjszakával... :lol: :huh: :unsure: :lol:

Az infó szájról-szájra terjed... :lol: :D

Amúgy meg a vazelint előbb ismertem hőszigetelő anyagként, mint a "türelmetlenség" segédeszközeként. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom,de pl az Anti ha jól emlékszem 50ezer ft-ért vett hengerfejet amiben jók a hidrótökék is.A csere meg 1 nap alatt megvan.Utána ráérsz a másikban kicserélni amit ki kell.

használt ht-t tuti nem fogok venni :unsure:

Ez olyan Antis megoldás hogy ne álljon sokat az autója :huh: :lol:

azt hiszem ez az érv nálam nem mérvadó....bár egyre gyakrabban van orkánmentes napsütéses nap, egyre többet mennék az autóval....már hétfőn is döntött tetőablakkal mászkáltam, tök tavasz fless :lol:

Link to comment
Megosztás:

használt ht-t tuti nem fogok venni :lol:

Akkor vegyél újat :unsure: :huh: :lol:

Szerinted mi baja van a használtnak?Elviszed megnézeted ha jó akkor kifizeted.Ha kiderül hogy rossz a hf is akkor mit fogsz csinálni?eladod a gsi-t és veszel új hf-t?mert kb annyi az ára ha lehet egyáltalán újat kapni.

Link to comment
Megosztás:

Megy az ész osztás rendesen!

Ezzel én is így vagyok a Senivel...de nálam lehet, hogy a 235-ös gumik okozzák... :huh:

Most már GSITomi is tudna mesélni, hogy hogy lehet forogni a nagy fehér tepsivel... :lol: :unsure:

Ja ja, jól forog az a böszme vas! ;)

Mééér is kéne? :)

Konkurencia a Metabond bizniszednek! :lol:

Norbi add el a Gsi-t és nézünk neked egy kevésbé jó állapotút, hogy ott a jó alkatrészekbe lehessen bele kötni! :lol:

Most komolyan gyüjts sok sok pízt majd autó szétszed majd megjavít és utána ha valaki fikázza azt a felujításkor beszerzett sokkolóval kiütöd! :D

Link to comment
Megosztás:

Épp akartam mondani, hogy milyen szép hangja van amikor lelövi a Cooler csövet...nekem is ilyen volt amikor a mocissal versenyeztünk...majdnem leesett a csávó a kétkerekűről... :huh:

Hát attól függ...vagy ebayon kajtatok, vagy keresek kinnt ismerőst, vagy marad a bevállalós elutalom, és majdcsak jön valami...

De nem jellemző a cégekre, hogy ilyennel bohóckodjanak...nekik az éri meg, ha legközelebb is vásárolsz náluk... :unsure:

Eddig a 20 X vásárlásomból 1X szívtam be...az elsővel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.