Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is ezt mondtam... ;) :D :lol:

De Tom! Neked elég kihúzni a biztit...és hopsz elsőkerekes lett...

Lehet én csinálnék egy kapcsolót...és csak ha Action van akkor nyüstölném... :lol: :unsure:

Így lesz!!

Csak még kell valaki akimegcsinálja. :lol:

Atiék bevállalnak ilyet? Vagy az Öcsiék? Végülis ez csak egy kapcsoló... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem egészen...de nem kell hozzá sok motyó...

Csak itt már meg is oszlanak a vélemények...elvileg okés, hogy 280 NM-ig okés...de 4 kerékre elosztva...

De ott van pl az F18, ami ugye 180 NM-ig van ajánlva...(ezek azért mindenki tudja, hogy csak bitzonsági határértékek), de szerelték ezt C20xehez is...Na akkor...Meg hát nekem is bírja még... :unsure: :huh:

Az F28 sokat bír, de azért 450NM fölött azok is szeretnek tönkremenni. Egyébként már több helyröl hallottam, hogy a phase 3-3,5 fölött a Calikat is vissza szokták alakítani 2WD-re, mert akkor ott már minden megadja magát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az F28 sokat bír, de azért 450NM fölött azok is szeretnek tönkremenni. Egyébként már több helyröl hallottam, hogy a phase 3-3,5 fölött a Calicat is vissza szokták alakítani 2WD-re, mert akkor ott már minden megadja magát. :huh:

Visszaalakítják azok magukat... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ez elég soknak tűnik (majdnem 2x annyi mint én)....akkor ezek mennyivel mennek jobbat mint egy jó c20xe géjesi? Talán a Sárga üres bádogdoboza még lépést is tudna tartani vele, nem? :unsure:

Egy gyári LET Cali esélytelen ellenem. De viszont egy komolyabb... :lol:

Kíváncsi lennék azért a Pé Calijára a Corsa ellen, mert érzésre jobb, viszont mire az elkezd tölteni, addigra én már rég elhúzok....talán.... :huh: :lol:

Ha kész a Corsa, majd kipróbáljuk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez elég soknak tűnik (majdnem 2x annyi mint én)....akkor ezek mennyivel mennek jobbat mint egy jó c20xe géjesi? Talán a Sárga üres bádogdoboza még lépést is tudna tartani vele, nem? :unsure:

Csütörtökön tesztelhetünk. Csak essen az eső... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.