Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gyere be ide, és ülj itt tizenkét tizenhárom órát...és meglátod menni fog... :unsure:

Voltam recepciós 10 éjszakát, aztán továbbfejlődtem :huh:

12 óra/éj de nyár közepén a Balcsiparton valahogy mindig akadt vki akivel eldumált az ember.

Haverok buli fanta power

Ja, ez még 2000-ben volt...

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán értem mit vagy ezen kiakadva :unsure: :) Mert kivettem a sz@r angel eyest amivel nem láttam és mert minden astrában olyan van? :huh:

Na jó abban igazad van, hogy nem látni vele faxt sem de az FK egy fokkal jobb és drágább ezért nem vesz mindenki olyat.

István!

ne mentegetőzz... :P

Szaladj le a parkolóba, mert opel motor van benne, meg sportkormány...ja meg sportülés...ja meg 3 pontos öv...ja meg sportkipuff...ezektől én a helyedben minél elöbb megszabadulnék... :lol: :lol:

:angry: :D

:D

Szevasztok!

Huhh Anti láttam az autód még jó pár hete a Szigeten! Te az az ültetés az nagyon brutál, elfér a kerék alatta??? ki volt tekerve a kormány, hát én még ilyet nem láttam! Brutál

;) :D :lol:

Te ki vagy? :D

Link to comment
Megosztás:

Voltam recepciós 10 éjszakát, aztán továbbfejlődtem :lol:

12 óra/éj de nyár közepén a Balcsiparton valahogy mindig akadt vki akivel eldumált az ember.

Haverok buli fanta power

Ja, ez még 2000-ben volt...

...jó azért van itt meló...de valahogy én fele annyi idő alatt csinálom meg mint a többiek...így rettenet sok időm marad...csak legalább megfizetnék... :lol:

Van olyan, hogy a 12 óra alatt nincs megállás...de nyilván ez nem január és március között van...és azért amikor 10 napon keresztül napi 13 órán át a sok hülye turistát hallgatod...ugyanazokkal a meleg kérdésekkel...hát még nyaralni is csak módjával van kedvem elmenni... :unsure: de mondjuk utána van sok szabadom... és ez jó... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.