Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nyomást tartja neked állandóan? nincs az hogy visszaesik? óra benne van? mennyi a nyomi 0.8? Nekem a múltkor férfinemiszerván ment, nem dobott ki hibakódot, meg is volt a 0.8, néha 0.9, aztán most megint sz@rakszik és nem tölt csak 0.4et. Érdekes. Hibának pedig csak az első sebességi fokozat kapcsolót hozza, hogy magas a feszültség. Keverékre hozta még hogy szegény anno, de azt már törölte. A checkkontroll is elaludt már a múltkor, most megint ég, de nincs más hiba csak az 1es seb. fok. kapcs. :unsure: áááááá ezek a túrók :lol: :lol:

0.5, overboost (0.7)0.8...

Eddig 2x néztem az órát, akkor kb. ez volt. Neház egybként a vezetésre, meg az órára is figyelni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

0.5, overboost (0.7)0.8...

Eddig 2x néztem az órát, akkor kb. ez volt. Neház egybként a vezetésre, meg az órára is figyelni... :unsure:

és körbeér a fejeden a vigyor? :huh:

(egyébként állítólag pont ezért szeretik jobban az analóg mutatós órát mint a digitálisat, mert annál már a szemed sarkából is látod a mutató pozicióját, a digitnél meg rá kell nézni.....vagy valami ilyesmit irtak 15 éve az autós lutra albumban :lol: )

Link to comment
Megosztás:

99% hogy marad a GSI...

Én tavaly év közben, átadtam, Tomnak a vezetőségi szerepet...bár nem vállalta el, ha jól emélxem...csak a honlapot hekkelését... :huh: :unsure:

Hát sok lehetőségem nem volt. De szeritnem a GSi Club Hungary akkor is mindenkinek ATOMMANÓT és a kitekert kerekű turbós GSi-t juttatja majd az eszébe. Szóval nincs miről beszéni... Ővé a PR, nem akarom elvenni tőle... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem találom rajta a megkímélt feliratot... :unsure: ... igaz, semmilyen feliratot sem találok, csak a pipálható jellemzőket...

Azt kedvelem még, amikor hirdetnek pölö egy C Omegát, van szép hátulja, meg van eleje is, csak az eleje tized olyan hosszúra van összesűrítve, mint ahogy a gyárban elképzelték.

De azért van pofája odaírni, hogy megkímélt, de főleg azt, hogy légzsák nem nyílt!

Link to comment
Megosztás:

szerdán vagy csütön én is megyek sztem...de nem kabrioval..elég ha én tudom mit kéne cserélni :unsure:

holnap csörgessetek már meg! mindenkit visszahívok, 12-től bent vagyok, csak le kéne adnom pár fix időpontot meg autót és rendszámot a franciáknak du 4-ig, szeretnének felkészülni

szóval pls

Link to comment
Megosztás:

Hát már nincs meg, csere volt... :huh: :unsure:

Akkor Isten hozott a Calibra funok között.Remélhetőleg így már elkerülnek a kellemetlen rendőri macerálások......... max. ha utolérnek, akkor lehetnek kelemetlen kérdéseik, hogy miér nem álltál meg, meg hogy nemér legyorsulni rendőrautót... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.