Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen...Coupe, pedig EVO-ra szavazna...de nagyon nagy a különbség árban, és hát 0 a hangja... :huh: :lol: :unsure:

Subaruból annyi van mint az astrábúl.Na de gy EVO-ból nagyon kevés van és szerintem sokkal szebb is,csak hát pont emiatt drágább is.

Link to comment
Megosztás:

Ez tény...az Astrán is sokat bukok... :lol: :huh: :lol:

Egyébként a Subaru tartja legjobban az árát... :lol:

persze bukni mindenen bux, nem is az csak 1 új forma biztosan értékállóbb mint egy régebbi... persze 1,5 misi a különbség ami megintcsaK nem elhanyagolható :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na igen...itt kezdődne...nagy szárny... :lol:

Tomi én kivinnélek, de nem tom még pontosan mikor indulok...ha nem lesz más, akkor elugrok érted... :lol:

Előre is köszönöm!

Ő is szóbajöhető áldozat...a Subaruklubosok azt mondják, hogy jó állapotban van... :unsure:

csíklámpás gt...

http://images.hasznaltauto.hu/953945/1029379.jpg

A legszebb Subaru a legujjabbat leszámítva! Én biztos ilyet vennék ha lenne rá kedv. Vagy max a kerek lámpásat csak akkor ha full Prodrive felszereltségű külsőleg. Azt meg nem bírnám megfizetni, erről Renzsó mesélt amikor ő nézte az árakat.

Én meg nem valószínű hogy itthonról megyek,de azt azért tudnod kell hogy nem éjfélkor szoktunk haza menni :huh:

Tudom, hogy nem leszek itthon éjfélkor de ez nem tántorít el a dologtól. Tényleg előre köszi annak akivel bulizhatok ma este. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem feltétlenül az ütőképességről fog szólni...ahhoz, hogy ez ütőképes legyen az tíz milcsi...azt meg egyenlőre kihagynám...de azért olyat választanék, ami adott esetben jó tuningalap... :unsure: :lol:

Akkor miért akarsz subarut?4-5milkáért már elég komoly autókat lehet venni :huh:

Már szerintem a subaru se az a kategória ami kitűnik a hézköznapi autók közül.Ahhoz hogy tényleg jól menjen rengeteg pénz kell,ráadásul ezt nem csak megvenni nehéz hanem fenn tartani is.Lehet hogy rosszul látom? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért akarsz subarut?4-5milkáért már elég komoly autókat lehet venni :unsure:

Már szerintem a subaru se az a kategória ami kitűnik a hézköznapi autók közül.Ahhoz hogy tényleg jól menjen rengeteg pénz kell,ráadásul ezt nem csak megvenni nehéz hanem fenn tartani is.Lehet hogy rosszul látom? :huh:

azon gondolkoztam minap h milyen kocsi is az mi gyári és kitűnik a tömegből...mert subaruból, BMWből,Audiból már annyi van h szinte fel sem tűnik....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.