Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Majdnem mindent be lehet rakni egy Astra alá, csak akkor már elég komolyan hozzá kell nyúlni a karosszériához.

nekem bár igen kis mértékben(de Dinyjén talán jobban fog láccani ha eccer végre összerakja) kiljebb van húzva az ív és eléggé fentről kezd el kiljebb jönni és két doblemezből van csinálva a dob, sztem ez elég eccerű megoldás és a 9" jáccva' elfér Dinynek.....

ennél sem lenne gond sztem........az már más h milyen csúnya lenne vagy szép........

Link to comment
Megosztás:

közben megtanultam becsomizni és kültem egy olyan mélt is amiben megvan 1ütt minden....bocs :unsure:

Autodidakta power nevetes1.gif

Vót ma egy sztorim. Lájtos, de GSi rulz...

Szal jövök haza Újpestről, és a központban a pirosnál állva még csutthideg mocival váltott sárgára a lámpa. Átdöcögtem a villamossínen kb 5-tel, de közben egy Honda jobb sávban 100-al el. Tudtam hogy utolérem, ismerem a lámpákat :lol:

Régifótinál kisbusz mögött mászott, mellette külsőben el, mérisne visszahárom 70-nél, hadd hallja a csög "a hangot" :huh:

Gyereknek nem kellett sok, egyből utánam.. majdnem belém is jött... merthogy külsőben pék gurult, amit észrevettem hálistennek, de rizsverdás arc később, igy tolt. Miután elkúsztam a kékp5s mellett 70-nel eltűnt mögülem a rizsrakéta..

Tanulság: Az nevet aki utoljára nevet

És az veszit aki nem ér haza hanem lekapcsolják a malacok 8)

Link to comment
Megosztás:

yay sorry elfelejtettem valaszolni az e-maildere :unsure:

szoval elöl csak peremezned kell valoszinü ... és azt a kis törést kihozni ivesre ami a sárvádöben van ...

hatul ha siman fel akarod rakni ezt a kereket akkor komoly gondjaod lehetnek ... mert elég erössen szélesiteni kéne

de alkalmazhato meg egy kis csel amivel mind2 oldalon jöhet bejjebb a kerék kb 1 cm el

de mge igy is olyan mintha majdnem 9,5 coll lenne az meg ingen csak sok ilyen ET szammal

szoval ha neked elég minusz 1-1 cm még oldalanként és ugy gondolod hogy ugy már elfog férni akkor nyugodtan vedd meg

Link to comment
Megosztás:

a mai agymenésem az, hogyan lehetne lefalazni a csomgtartó ajtót ugy, hogy maradjon rajta mechanikus zár (ezektől az elemes nyitós megoldásoktól kicsit kekszelek :unsure: )

nem lehetne a lemezt annyira kihozni, hogy elrejtse a zár szélét és fogantyúját?

a műanyag elem lefényezése nemigazán tetszik :huh:

Link to comment
Megosztás:

Itt bövebben utána lehet nézni a dolgoknak:

http://www.or1-astra.de

Két hete kirámolták a gyerek garázsát és elég sokmindent elvittek, köztök a LET motort váltóval, a felniket és még sok mást is.

Aztán miután végeztek a rámolással, kiürítettek a mühelyben pár tüzoltókészüléket.... :unsure:

Az ilyeneket le kellene löni. :huh:

Gonodolom nem nagyon kedvelhetik a gyereket mert 2006 szeptemberébe nem kicsit karcolták össze a kocsiját, simán telifény.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt már láttátok?

http://www.or1-astra.de/Bilder/astra06001.jpg

Itt bövebben utána lehet nézni a dolgoknak:

http://www.or1-astra.de

Két hete kirámolták a gyerek garázsát és elég sokmindent elvittek, köztök a LET motort váltóval, a felniket és még sok mást is.

Aztán miután végeztek a rámolással, kiürítettek a mühelyben pár tüzoltókészüléket.... :unsure:

Az ilyeneket le kellene löni. :huh:

Jah Blitz Hitsen is ott virított a szépségversenyen! Nekem tetszett szép a motor tér is és a belső is kultúrált. Valamiért biztos büntetik a srácot szerintem.

Link to comment
Megosztás:

A csütörtöki videók nincsen meg? Azért azokra vetnék egy pillantást... :huh: :lol:

Nah.. felkerültek a videók az "oldalamra". Meg lehet őket sassolni. Kicsit sokáig tartott.. sorry mindenkitől.Raktam fel pár régebbit is, meg kicsit irogattam a videókhoz,szerkesztgettem az oldalt.Csak hát ez nekem sokáig tart, mert marhára nem értek hozzá. :lol:

Videókhoz megjegyzéseim az oldalon. A videókból kivágtam pár lényegtelen részt, hogy ne foglaljon annyit..

Bárkinek bármilyen hasfájása van, szóljon!

Jó szórakozást mindenkinek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nah.. felkerültek a videók az "oldalamra". Meg lehet őket sassolni. Kicsit sokáig tartott.. sorry mindenkitől.Raktam fel pár régebbit is, meg kicsit irogattam a videókhoz,szerkesztgettem az oldalt.Csak hát ez nekem sokáig tart, mert marhára nem értek hozzá. :huh:

Videókhoz megjegyzéseim az oldalon. A videókból kivágtam pár lényegtelen részt, hogy ne foglaljon annyit..

Bárkinek bármilyen hasfájása van, szóljon!

Jó szórakozást mindenkinek :unsure:

Jó kis cuccok, grat hozzá! :lol: Sajnos nekem 1-2 videó nem indul el, de sztem az én készülékemben van a hiba.......

Link to comment
Megosztás:

yay sorry elfelejtettem valaszolni az e-maildere :unsure:

szoval elöl csak peremezned kell valoszinü ... és azt a kis törést kihozni ivesre ami a sárvádöben van ...

hatul ha siman fel akarod rakni ezt a kereket akkor komoly gondjaod lehetnek ... mert elég erössen szélesiteni kéne

de alkalmazhato meg egy kis csel amivel mind2 oldalon jöhet bejjebb a kerék kb 1 cm el

de mge igy is olyan mintha majdnem 9,5 coll lenne az meg ingen csak sok ilyen ET szammal

szoval ha neked elég minusz 1-1 cm még oldalanként és ugy gondolod hogy ugy már elfog férni akkor nyugodtan vedd meg

Hát a mostani is 9,5" hátul. Csak felraktam... Nekem már kiljebb volt húzva mielött ezt rátettem volna (2-3cm-t).

Annyit csináltam, hogy gumi bakokat nyomtam a rugóspirálba és így bele sem ért az ívbe(csak ha 4en beleültünk).

Igazából engem az izgat hogy állna ez a bazi nagy kerék az Astrának... de hát gondolom nem sok különbség lenne a mostani 9.5" és a 10" között...

Link to comment
Megosztás:

Nah.. felkerültek a videók az "oldalamra". Meg lehet őket sassolni. Kicsit sokáig tartott.. sorry

Jó szórakozást mindenkinek :unsure:

Laci és Petinek köszönöm a videokat:nagyon jó visszanézni ezeket. :huh: :lol:

Lanti amikor jöttünk haza a lurdytól a köbányai úti kereszteződés után a nagy kanyarban mindenki el szokta venni akinek gyári fútóműve van,viszont Te nagyon szépen jöttél :)

azt már látom te hol váltasz...már csak az érdekelne a Tomi meddig tolja a tiltás nélküli autójának? :D

a caravan annyira jól néz ki igy egyenesre ültetve :lol: a kupé ugy ül benne mint aki karót nyelt ;)

Tom olyan 7000-7500 körül vált el,de a videon látszik(inkább hallatszik hogy 3.ban már elöbb elváltott.

Én nekem legalább van jó ülésem amiben akárhogy ülhetek mert elérem a pedált :P

Köszi,nekem is jobban tetszik így :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lanti amikor jöttünk haza a lurdytól a köbányai úti kereszteződés után a nagy kanyarban mindenki el szokta venni akinek gyári fútóműve van,viszont Te nagyon szépen jöttél :huh:

azért minimum 2 sávba kanyarodtam, ha egymás melett megyünk biztos nem teszem oda, nahmeg a téli gumiaim nagyon jóók szerintem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kuplung csere érett vagyok, a több mint 250e km -nek köszönhetően gondolom komplett szerkezetet kéne cserélnem. Kérdés hogy ki mit javasol , milyen gyártót ajánl az alkatrészekből...stb.

Köszönöm előre is!

Sachs szettet amiben kinyomócsapágy + tárcsa + szerkezet van. Nekem az volt benne meg még az is van szerintem és nem mondta az új tulaj, hogy lenne vele baja pedig lassan több mint 3éve benne van. Mondjuk hozzá teszem ez nem kelet európai piacra gyártott Sachs szett. Német országból intézték nekem és az itthoni ára ami kelet eus majd 25-el volt drágább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.